24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,930 TL
  • 4,655 TL
  • 162,95 TL
  • 104.833
KOCAELİ 28°

MHP YÖNETİMİNDEN MUHALİFLERE İKİNCİ ÇAĞRI

MHP yönetiminden muhaliflere ikinci çağrı

MHP'nin hayırcı kanadı olan muhaliflerin etkinliklerine tabandan destek sürerken, MHP'nin evetçi yönetimi, muhaliflere tepki gösterdi. MHP yönetimi "parti kurun görelim" dedi. Muhaliflerden Akşener, "Kurultayı toplayın, Biz delegelerin iradesine razıyız.Ya siz?" demişti

23 Şubat 2017 Perşembe 16:09 Siyaset

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yazılı bir açıklama yaparak MHP'nin her devirde siyasi saldırıların hedefi olduğunu, içten çökertilmeye çalışıldığını iddia etti.

 

MHP'de tabandan destek gören hayırcı kanada yönelik sert ifadeler kullanan Büyükataman, şöyle konuştu: "Aramızda bulunuyorken partimizin lehine hiçbir hayırlı çalışma ve gayret göstermeyenlerin, şimdilerde 'hayır' koalisyonuna katılıp çıldırmış gibi gezmeleri bir bakıma hayırsızlıktır. Bu davaya bir kez olsun hayırlı olmayanlar 'hayır'cı olsalar ne çıkar?"


 
Ataman, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "kurun parti, görelim" ifadelerini yineledi ve "Sayın Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi kurun partinizi de görelim boyunuzun ölçüsünü" dedi.

 

MERAL AKŞENER: KURULTAYI TOPLAYIN, BOYUMUZUN ÖLÇÜSÜNÜ ALIN!

MHP'nin başkan adaylarından Meral Akşener, Bahçeli'nin kendilerine yönelik "parti kurun, boyunuzun ölçüsünü görelim" sözlerine karşılık olarak, "Haydi kurultayı toplayın ve boyumuzun ölçüsünü alın. Biz delegelerin iradesine razıyız.Ya siz?" demişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AKP’ye kırgınlar kendini belli etti!

AKP’ye kırgınlar kendini belli etti!