19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KUDÜS MİTİNGİNE KOCAELİ’DEN 10 BİN KİŞİ Mİ KATILDI?

Kudüs mitingine Kocaeli’den 10 bin kişi mi katıldı?

Saadet Partisi Genel Merkezinin İstanbul/Yenikapı'da 30 Temmuz 2017 Pazar günü tertip ettiği, birçok Sivil Toplum Örgütleri ve Sendikaların destek verdiği Büyük Kudüs Mitingi gerçekleştirildi.

31 Temmuz 2017 Pazartesi 20:43 Siyaset
Kocaeli'den 2 büyük gemi, çok sayıda otobüs ve özel araçlar vasıtasıyla yaklaşık 10.000 kişilik katılım sağlandı. SP İl Başkanı Nurettin Çelik konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu kutlu Kudüs Mitingine Kocaeli halkımızın göstermiş olduğu yüksek katılım övgüye layıktır. Müsait olamadığından dolayı katılım sağlayamayan ancak kalbi Yeni kapıda olan tüm kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz. 

Bizler bir kötülük gördüğünde eliyle-diliyle ve gücü yetmeyenler için de kalbiyle buğzederek kötülüğü engellemeye çalışan bir inanca sahibiz. Bu inanç zalimlerin korkulu rüyasıdır. Halk olarak Türkiye’den güçlü bir şekilde haykırarak Zalim Siyonist İsrail’e tepkimizi gösterdik. Müslümanların tepkisizliği Zalimin ve dostlarının en çok hoşuna giden iştir. Buna karşı duyarlılık gösterip her kesimden Büyük Kudüs Mitingine destek olan halkımıza ve bizleri destekleyen basın mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyor teşekkür ediyoruz. 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gölkay Park kimin olacak?

Gölkay Park kimin olacak?