20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,918 TL
  • 4,612 TL
  • 162,19 TL
  • 103.756
KOCAELİ 28°

KÜÇÜKKAYA; ÖN SEÇİMİ SAVUNACAĞIM

Küçükkaya; Ön seçimi savunacağım

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya önümüzdeki sürece ilişkin delege seçimleri ve aday belirleme işlemlerinde ön seçimi savunacağını belirtti.

31 Temmuz 2017 Pazartesi 16:49 Siyaset
AKP'NİN PROJESİ YOK
CHP İzmit İlçe Başkanı Küçükkaya, “Yuvacık Barajı, Fransızlara sattıkları İZGAZ ve Kocaeli’nin havasından suyuna kadar tüm ihtiyaçlarını uzun yıllardır karşılayan devasa CHP projeleridir. Sevgili Orman Bakanı, Yuvacık’la ilgili konuşacağına kürsüden, ‘Orman arazisine çöp fabrikası yaptırtmam’ babacanlılığını göstermesini beklerdim. Tüm İzmit’in gözü kentin ciğeri olan o arazidedir. Ciddi fiyat fayda ve hizmet kalitesi üçgeninde elle tutulur bir projesi olmayan AKP’nin 15 sene sonrasında bile hala CHP projelerini konuşabilmesi ne denli büyük bir belediyecilik yapıldığının somut göstergesidir” dedi.

ÖN SEÇİMİ SAVUNACAĞIM
Sözlerini devam ettiren Küçükkaya, “Ben hayır bileşenlerinin bir neferiyim. Artık oraya buraya aday olacağız şeklinde düşüncelerimiz yok. Yine parti içerisinde son nefesime kadar ön seçimi savunacağım. Destekleneyim ya da desteklenmeyeyim, yine bu süreçte üyenin tüm hakkını savunacağım. Delege seçimlerinden il başkanlığı seçimine kadar bu sürecin sağlıklı işlemesi için mücadele edeceğim. Hayır bileşenlerini yok saymadan yola devam edeceğim. Yine ben bir yere aday olacaksam bunu ilk duyacak isim istediğim görevde oturan ağabeyim olur. Ama benim böyle bir düşüncem yok. Ben ‘Hayır’ın kenti İzmit’te belediyeyi alabilmek için çalışan bir nefer olacağım” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

NEJAT TOY, ‘BÜFEME 4 KEZ BÜYÜK İKRAMİYE ÇIKTI'

NEJAT TOY, ‘BÜFEME 4 KEZ BÜYÜK İKRAMİYE ÇIKTI'