21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

KÜÇÜKKAYA, O İSME OY VERDİĞİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Küçükkaya, o isme oy verdiği için özür diledi

2014 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için CHP ve MHP'nin ortak adayı olan İslam Konferansı Örgütü eski genel sekreteri Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu tartışmalara yol açmıştı...

10 Ocak 2017 Salı 15:45 Siyaset

2014 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için CHP ve MHP'nin ortak adayı olan İslam Konferansı Örgütü eski genel sekreteri Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu tartışmalara yol açmıştı. Kimi CHP'liler İhsanoğlu'nun laiklik karıştı görüşleri olduğunu savunmuştu. Nitekim seçimler yapıldı ve Recep Tayyip Erdoğan seçimleri kazanarak Cumurbaşkanı olmuştu. O dönemö sıkça tartışılan konulardan biri olan İhsanoğlu'nun adaylığı için CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, "İhsanoğlu için en çok çalışanlardan biriyim" ifadesini kullanmıştı.

 

Aradan geçen 2 yılı aşkın sürede ne değişti bilinmez ama CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya kendisine ait sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: "Ekmeleddin ihsanoğluna oy verdiğim için önce kendimden sonra bana inanan dostlarımdan en sonunda doğmamış çocuğumdan özür dilerim. Hayatta tek pişman olduğum oydur..."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

MHP sahaya iniyor

MHP sahaya iniyor