20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,918 TL
  • 4,612 TL
  • 162,19 TL
  • 103.756
KOCAELİ 28°

KOCAELİ’NİN EN İLGİNÇ ‘EVET’ NÖBETİ

Kocaeli’nin en ilginç ‘Evet’ Nöbeti

Tarihi kağnı ile Yürüyüş Yolu üzerinde ‘Evet’ nöbeti tutan, Mehmet Turan, ülkenin krizlerle dolu, yıllarına tanık olduğunu ve vatandaşlara da bunu hatırlatmak istediğini belirterek, kararının ‘Evet’ olduğunu söyledi.

14 Nisan 2017 Cuma 15:21 Siyaset

Sanayi ve endüstride Türkiye’nin geldiği durumu gözler önüne sermek, Türkiye’nin kolay kazanılmadığını göstermek için tarihi kağnıyı Yürüyüş Yolu’na çeken Mehmet Turan, vatandaşlara eski günleri hatırlatıyor.  Kullar’dan getirdiği eski kağnıyı, İzmit Yürüyüş Yolu’na getirerek, nöbet tutan Mustafa Turan, Türkiye’nin bugünlere kolay gelmediğini, çok mücadeleler verdiğini ifade ederek, “Bu arabayı buraya getirmemin sebebi, gençler tarihini bilsin, geleceğini bilsin. Bilsin ki geçmişine de sahip çıksın. Gençler, atalarının nasıl mücadeleler vererek bu ülkeyi kazandığını, buralara nasıl gelindiği bilmeli. 16 Nisan’da yapılacak olan seçim, ülkemizi güçlendirecek ve refahımızı arttıracak bir değişikliğin seçimidir. Ülkem için ben de ‘Evet’ diyeceğim” dedi. 


KORKMAZ’DAN ZİYARET
Tarihi köy arabasıyla geçmişi hatırlatmak adına, nöbet tutan Mustafa Turan’ı ziyaret eden AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, artık ülkenin üzerine dar gelen, yıllardır yapılan değişikliklerle adeta yamalı bohçaya dönen anayasanın değişmesi gerektiğini söyledi. Aynı zamanda ülkenin kalkınmasının hızlanması ve güçlenmesini sağlayacak sistem değişikliğinin de şart olduğunu söyleyen Başkan Korkmaz, “Milletimizin her zaman gerçeği gördü ve yine görecektir. Sandıktan çıkacak güçlü bir evet ile Türkiye düşmanlarına en güzel cevabı vereceğini söyledi. İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a, Başkan Yardımcıları Çağlayan Duman, Ali Güney, Engin Tümer, Ergün Karagöz ve İlçe Yöneticisi Bülent Durmuş eşlik etti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Katırcıoğlu, “Sistem Yerli ve Milli”

Katırcıoğlu, “Sistem Yerli ve Milli”