20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,925 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

KILIÇDAROĞLU, KÖRFEZ’DE 3 BİN KADINA SESLENDİ

Kılıçdaroğlu, Körfez’de 3 bin kadına seslendi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilimizde ki son programında kadınlara seslendi.

11 Nisan 2017 Salı 12:04 Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilimizde ki son programında kadınlara seslendi. Körfez İlçe Örgütü’nün organize ettiği programda kadınlara seslenen Kılıçdaroğlu, “Afişteki kızımızın adı Türkiye. Sandıklara gideceğiz, sandıklara sahip çıkacağız, oyumuzu kullanacağız. Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz” dedi. 


YOĞUN KATILIM 
Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen kadınlar buluşmasına katılım yoğun oldu. Salon Körfez’de gerçekleşen programa Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan ve Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Genel Başkan Başdanışmanı Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, ilçe başkan ve yöneticileri, kadın ve gençlik kolları il ve ilçe başkanları ve yöneticileri ve çok sayıda kadın katıldı.


 KADINLARIN SESİNDEN HAYIRI DUYMAK ÇOK GÜZEL 
Kadınlarımızın sezgileri güçlüdür diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Kötüyü önceden sezer ve ona göre önlem alır. Ben sizlere inanıyorum ve güveniyorum. Bu ülkenin geleceği açısından kadınların ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Her gittiğim yerde kadınlara şu soruyu soruyorum. Bir anne için evladının ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Freni olmayan nereye gittiği belli olmayan bir otobüse bindirir misiniz? Şimdi diyorlar ki 80 milyonu bir otobüse bindireceğiz nereye gideceği belli değil ve freni ok izin verir misiniz? Kadınların sesinden hayır sözünü duymak çok güzel bir şey. Anne yemez yedirir, giymez giydirir, iyi bir işi olsun ister. İstediği her şey de anne haklıdır. Benim çocuklarımda sizin çocuklarınızda huzur içine yaşasın. Evimizde, ülkemizde huzur bereket olsun. Bunun yolu demokrasiden Türkiye’yi tek adama teslim etmemekten geçiyor. Biz huzur içinde yaşamak istiyoruz. Kocaeli’ne Anadolu’nun pek çok ilinden geldiniz diyen Kılıçdaroğlu, “Afişteki kızımızın adı Türkiye. Sandıklara gideceğiz, sandıklara sahip çıkacağız, oyumuzu kullanacağız. Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz. Bir oyla demokrasiyi elimizden almak istediler vermedik diyeceğiz. Hep birlikte onurlu mücadeleyi yapacağız. Hep birlikte tek adam rejimine hayır diyeceğiz. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

CHP’nin yapamadığını TMMOB yaptı

CHP’nin yapamadığını TMMOB yaptı