23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

KILIÇ; TEK BAYRAK, TEK MİLLET, TEK VATAN, TEK DEVLET İÇİN EVET

Kılıç; Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Vatan, Tek Devlet için EVET

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu çerçevesinde SKM programlarına katılarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

28 Mart 2017 Salı 12:00 Siyaset

Esnaf ve vatandaşlardan Evet oyu isteyen Kılıç, “Millet dışında hiçbir karar verici olamaz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletimiz en doğru kararı verecektir” dedi. Program çerçevesin ilk olarak Akse Mahallesinde Çağdaşkent toplu konutlarında bulunan pazarı gezen İlçe Başkanı ve SKM heyeti, pazarda evet broşürleri dağıtarak vatandaşlara bilgi verdi. 


ESNAFI DİNLEDİ
Pazarcı esnafının büyük ilgi gösterdiği Kılıç, ikili diyaloglar kurarak gerçekleştirdiği sohbetlerde neden evet sorularını yanıtladı. Kılıç “ Ülke idaresinin çift başlı yönetim sisteminden istikrarlı kararların alındığı, uzun vadeli hizmetlerin gerçekleştirildiği hükümetlerin kurulabilmesi için, halkın seçtiği ve yine halka karşı sorumlu, halka hesap verebilen bir Cumhurbaşkanı istiyorsak 16 Nisanda sandığa gittiğimizde Evet diyelim” dedi. 


‘TEK VATAN İÇİN EVET’
Çağdaşkent esnaflarını da ziyaret eden Kılıç ve SKM heyeti yeni ve büyük Türkiye’ye açılan kapının 16 Nisanda yapılacak olan halk oylamasına bağlı olduğunu ve bu seçimde insanları parti ayrımı gözetmeksizin Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Vatan, Tek Devlet için herkesi EVET demeye davet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

6 kişiyi mağdur eden dolandırıcı tutuklandı

6 kişiyi mağdur eden dolandırıcı tutuklandı