24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,935 TL
  • 4,663 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

KELEŞ VE EŞE PARTİ ÜYELİĞİNDEN DÜŞÜRÜLDÜ

Keleş ve Eşe parti üyeliğinden düşürüldü

BBP İl Kongresinin iptal edilmesi için Ankara Yüksek Seçim Kuruluna itiraz eden ve itirazı kabul edilen Ercan Keleş parti üyeliğinden düşürüldü.

12 Kasım 2017 Pazar 11:48 Siyaset

Büyük Birlik Partisi İl kongresinin hukuksuz olduğu gerekçesiyle Kocaeli Adliyesi ilçe seçim kuruluna itiraz eden Ercan Keleş’in itiraz talebi kabul edilmemişti. Keleş ilçe seçim kurulunun bu kararının ardından Ankara Yüksek Seçim Kurulunda hak arama mücadelesini sürdürdü. Keleş, kongrede ki delegasyonda usulsüzlükler olduğu gerekçesiyle Yüksek Seçim Kuruluna başvuruda bulundu ve kongrenin iptal edilmesini talep etti.  Ankara Yüksek Seçim Kurulu itirazı değerlendirerek Keleş’in yaptığı itirazı kabul ederek BBP İl Kongresi iptal etti. BBP Genel Merkezi Ankara Yüksek Seçim Kurulunun verdiği bu karara itiraz etti. Ercan Keleş’in hak arama mücadelesi Parti üyeliğinden düşürülmesiyle sonuçlandı. Keleş ile beraber hareket eden Davut Eşe’de parti üyeliğinden düşürüldüler.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sedat

13 Kasım 2017 Pazartesi 07:55

Bu sorunun cevabı zaten verilmiş:)Ercan Keleş’in hak arama mücadelesi Parti üyeliğinden düşürülmesiyle sonuçlandı. Keleş ile beraber HAKARET eden Davut Eşe’de parti üyeliğinden düşürüldüler.) Hak aramak farklı, kendi partisini töhmet altında bırakarak HAKARET etmek farklı.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İzmit'teki Et Balık kurumuna şok

İzmit'teki Et Balık kurumuna şok