25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

KAYMAK SAMSUN'A ATANDİ

KAYMAK SAMSUN'A ATANDİ

ilimizde kısa bir dönem İzmit Kaymakamlığı görevinde bulunan Osman Kaymak, 2014 yılının mayıs ayında Tunceli Valisi olarak atanmıştı. Osman Kaymak, yeni kararname ile daha büyük Samsun'a vali olarak atandı.

21 Haziran 2017 Çarşamba 08:24 Siyaset
KAYMAK SAMSUN'A ATANDİ 

İçişleri Bakanlığı’nın vali atamalarına yönelik kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Toplam 41 ilin valisi değişti. 19 ilin valisi merkeze alındı.

41 İLDE DEĞİŞİKLİK
Bu sabah Resmi Gazete’de vali atamalarına yönelik kararname yayınlandı. Aralarında ilimizin de bulunduğu 41 ilin valisi değişti. 19 ilin valisi ise merkeze çekildi. Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli’ye, ilimiz valisi Hasan Basri Güzeloğlu Diyarbakır’a atandı.

KAYMAK SAMSUN'A ATANDİ
ilimizde kısa  bir dönem İzmit Kaymakamlığı görevinde bulunan Osman Kaymak,  2014 yılının mayıs ayında Tunceli Valisi olarak atanmıştı. Osman Kaymak, yeni kararname ile daha büyük Samsun'a vali olarak atandı.

KARALOĞLU YERİNDE KALDI 
İlimizin yakından tanıdığı isimlerden biri olan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yerinde kaldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği dönemindeki çalışmalarıyla hafızalara kazınan Karaloğlu, Antalya valiliği görevini sürdürecek.

BÜYÜK ŞEHİRLER
Bir dönem Kocaeli Valiliği görevinde bulunan, ilimizden önce Hatay’a sonra da Ankara’ya vali olarak atanan Ercan Topaca’nın da görev yeri değişmedi. Ercan Topaca Ankara Valisi olarak kaldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

BELSA ÖNÜNDE BİNLERCE KİŞİ BİRLİKTE ORUÇ AÇACAK

BELSA ÖNÜNDE BİNLERCE KİŞİ BİRLİKTE ORUÇ AÇACAK