18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KATIRCIOĞLU’NDAN ‘EVET’ TURU

Katırcıoğlu’ndan ‘Evet’ turu

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, esnaf ziyaretlerinde, vatandaşları evet demeye davet etti

08 Mart 2017 Çarşamba 15:48 Siyaset

AK Parti İzmit İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi, 16 Nisan halk oylaması için çalışmalarına hızla devam ediyor. Her gün bir milletvekilini İzmit’te ağırlayan, yöneticiler, ziyaretler ve çeşitli programlar aracılığıyla vatandaşlarla buluşuyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün Kocaeli Milletvekili, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu’nu konuk eden İlçe yöneticileri İzmit’te bir dizi programlar gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın da hazır bulunduğu programlara, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, İlçe Yöneticisi Engin Tümer ve Gençlik Kolları Başkan Vekili Gürkan Atalı katıldı. 


HASTA ZİYARETLERİ
İlk olarak İzmit Belediyesi İZMEK kursiyerlerini ziyaret eden Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve beraberindekiler Serdar Emekli Evi’nde, büyüklerle bir araya gelerek, sohbet etti. Emeklilerle uzun süre sohbet eden Katırcıoğlu, “Büyüklerimizin Dualarını almak, En önemli desteğimiz, gücümüz” dedi. Katırcıoğlu ve İzmit İlçe Yöneticilerinin Seka Devlet Hastanesi Yürüyüş Yolu polikliniğinde hastaları ve çalışanları ziyaretine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da katıldı. Yöneticiler sonrasında, Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek’in misafiri oldu. 


ESNAF ZİYARETİ
 Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlçe Başkanı Ali Korkmaz ile beraberindekiler, SKM programlarının devamında Türk Emekliler Derneği ile Yenimahalle Muhtarlığı’nı ziyaret etti. Kurum ziyaretlerinin ardından Fethiye Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Katırcıoğlu ve Korkmaz, vatandaşları halk oylamasında ‘evet’ demeye davet etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AK Parti İzmit Mitinge Davet için Mahallelere İniyor

AK Parti İzmit Mitinge Davet için Mahallelere İniyor