23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,906 TL
  • 4,628 TL
  • 162,37 TL
  • 106.270
KOCAELİ 28°

KAHYAOĞLU:’’ALLAH SİZİ AFFETSİN’’

KAHYAOĞLU:’’ALLAH SİZİ AFFETSİN’’

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet yürüyüşüne katılan ülkücü kökenli Zekayi Kahyaoğlu, Milliyetçi Hareket Partililerin sözlü hakaretlerine maruz kalmıştı.

23 Haziran 2017 Cuma 12:30 Siyaset

AB eski Bakanı HDP’li Ali Haydar Konca, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Küçükkaya ile kol kola yürüyüş yapan Kahyaoğlu, sosyal medyada adeta linç edilmişti. 

 

Kahyaoğlu sosyal medyada kendisine ağır hakaretlerde bulunan partililere cevap vererek, ’’Benim hakkım helal olsun, Allah affeder mi bilmem’ açıklamasını kullandı. 

 

Zekayi Kahyaoğlu yaptığı açıklamada,’’Yaram yok gocunmuyorum. Attığınız pislik bulaşmaz. Hainlerle, ihanet edenlerle onlara destek verenlerle değil kolkola olmak aynı havayı koklayarak bile yaşamayı tercih etmem. Sizin vereceğiniz selamlar ne kilomu arttırır ne de ettiğiniz hakaretler, yazdığınız çizdiğiniz basit ve seviyesiz kelamlar kilomu azaltır. Hepinizin suratındaki boyaların dökülerek gerçek kimliklerinizin ortaya dökülmesi Allah’ın hikmetidir. Ben hakkımı helal ettim alayınıza, Allah sizi affeder mi bilmem’’ dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bayramda ulaşım 4 gün ücretsiz

Bayramda ulaşım 4 gün ücretsiz