24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,919 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

İSTİKRAR İÇİN İZMİTLİLER ‘EVET’ DİYECEK

İstikrar İçin İzmitliler ‘Evet’ Diyecek

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İzmit’te esnafları ziyaret etti. Şeker, Türkiye’de istikrar ve istikbalin devamı için İzmitlilerin ‘Evet’ diyeceğine inandığını söyledi.

29 Mart 2017 Çarşamba 12:27 Siyaset

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İzmit İlçe SKM tarafından düzenlenen program kapsamında, İzmit’te esnaf ziyaretlerinde bulundu. İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın da bulunduğu esnaf ziyaretlerine, İl Yöneticisi Ahmet Sönmez, İlçe Yöneticisi Bülent Durmuş ve Muharrem Tutuş da katıldı. Fethiye Caddesi’nden başlayarak Ulugazi İlkokulu arkasında İstiklal Caddesi’nde bulunan her bir esnafı ziyaret etti. Şeker vatandaşlara, 16 Nisan’da yapılacak referandumun önemini anlattı.


‘TÜRKİYE’NİN İSTİKRARA İHTİYACI VAR’
Esnaf vatandaşlar tarafından samimice karşılanan Şeker, Türkiye’de istikrar ve istikbalin devamı için İzmit’lilerin ‘Evet’ diyeceğine inandığını ifade ederek, “Türkiye’nin istikrara ihtiyacı var. Türkiye’nin istikrarı için önümüzde fırsat var. Bu halk oylaması Türkiye’nin istikrarı ve istikbali için önemli. Eğer siyasi istikrar varsa ekonomik istikrar var. Ülkede yatırım var, hizmet var. Eğer siyasi istikrar olmaz ise ekonomik istikrar da olmaz, yatırım da olmaz. Ülkemizde 2002 yılından bu yana 15 yıldır siyasi istikrarın olması bu yatırım ve hizmetleri getiriyor” dedi. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

En Yüksek Oyu Kocaeli’den Çıkaracağız

En Yüksek Oyu Kocaeli’den Çıkaracağız