22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,639 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

İŞTE AK PARTİ KARTEPE İLÇE BAŞKANI

İşte Ak Parti Kartepe ilçe başkanı

AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatı’nda bugün başkan adaı heyecanı yaşanıyordu. Sabah saatlerinde mülakatlardan çıkan dört isim, Ali Koç, Yusuf Özdemir, Serkan Seyhan ve temayülden çıkan Mustafa Kocaman, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile Ankara’ya gitti.

17 Ağustos 2017 Perşembe 11:31 Siyaset

AK Parti Kartepe Teşkilatının yeni patronu Mustafa Kocaman oldu. Bilindiği üzere Hasan Kandaz 3 dönem kuralına takılmış aday gösterilmemişti. Kartepe ilçe başkanlığına aday olan  Mustafa Kocaman, Ali Koç, Yusuf Özdemir ve Serkan Seylan Ankara’ya gitmişti. Teamüllerden çıkan bu 4 isimden biri olan Mustafa Kocaman Kartepe İlçe Başkan adayı olarak gösterildi.

 

CEYHAN'DAN İLK AÇIKLAMA

Ak Partil Başkanı Şemsettin Ceyhan yaptığı açıklamada, "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca yapılan İstişareler ve değerlendirmeler sonucunda Kartepe İlçe Başkan Adayımız Mustafa Kocaman olmuştur. Teşkilatımız ve Kartepe'miz için hayırlı olsun.  Şimdi 27 Ağustos Pazar günü yapılacak Kartepe İlçe Kongremizi birliğin, beraberliğin ve uyumun adresi Kocaeli Teşkilatlarına yakışır bir şekilde gerçekleştirmek için çalışma zamanı..." dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

10 GÜN SONRA EVLENECEKTİ  ÖLÜM  HABERİ GELDİ

10 GÜN SONRA EVLENECEKTİ ÖLÜM HABERİ GELDİ