24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,949 TL
  • 4,687 TL
  • 163,42 TL
  • 104.549
KOCAELİ 28°

İL BAŞKANLARI KENT SORUNLARINI GÖRÜŞTÜ

İl başkanları kent sorunlarını görüştü

Siyasi partilerimizin Kocaeli İl Başkanları Sekapark otel'de bir araya gelerek kent sorunlarını masaya yatırdı

31 Ekim 2016 Pazartesi 12:04 Siyaset

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilimizde ki siyasi parti il başkanları her ay bir il başkanı ev sahipliğinden bir araya gelerek kent sorunlarını görüşüyor. İl başkanları toplatısının 5’incisi dün Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Nihat Yıldız ev sahipliğinde SEKA Park Otel’de gerçekleştirildi. Bu defa il başkanları toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katılarak toplantıda MİA, Çöp Yakma Tesisi, Enerji Yakma Tesisi, yapılan ve yapılması planlanan kavşaklarla ilgili sunum yapılarak bilgilendirme yapıldı.

 

YOĞUN KATILIM GERÇEKLEŞTİ

Yoğun katılımın sağlandığı toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun yanı sıra  Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter Tahir Büyükakın, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, siyasi partilerin yöneticileri katıldı.

 

GÜZEL SONUÇLAR ALDIK

Ev sahibi İl Başkanı Nihat Yıldız yaptığı konuşmada, “İl başkanları toplantılarının başladığı güden beri çok güzel sonuçlar aldık. Gerçekten mükemmel sonuçlar doğurdu. En son Cumhuriyet’imiz 93’ü yılını kutlarken hep birlikte aynı platformda olduk. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kentimiz de yapılacak olan büyük yatırımların direk birinci yetkili kişilerden bilgi alma doğrultusunda olacağız. Büyükşehir belediyesi bugün bizimle yatırımları bazılarını paylaşacak. Maksat ülkemize ve kentimize güzel şeyler katmaksa diğerlerinin teferruat olduğunu il başkanları göstermiş oldu” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOTO Başkanı Barış: Kılıcımızı kınımızdan çıkartırız

KOTO Başkanı Barış: Kılıcımızı kınımızdan çıkartırız