18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İL BAŞKANLARI GÜZELOĞLUNA GİDİYOR

İL BAŞKANLARI GÜZELOĞLUNA GİDİYOR

Ekim ayı il başkanları toplantısı AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ev sahipliğinde yapıldı.

02 Ekim 2017 Pazartesi 11:40 Siyaset
 Ramada Plaza Otel’de gerçekleştirilen toplantıya MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve BBP İl Başkanı Serhat Duyar katıldı. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise rahatsızlığı nedeniyle bu haftaki toplantıya katılamadı.
29 EKİM’DE ORTAK KUTLAMA YAPACAKLAR 
Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Okullar açılmadan önce ağır taşıtların kent içine girmemesi talebimizi valiliğimize iletmiştik. Bu konuda valiliğimiz gerekli tedbirleri aldı. Bundan oldukça memnunuz” ifadesini kullandı. Ceyhan, “Bu ayki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını 7 il başkanı olarak katılacağız. Teşkilatlarımızla birlikte bu kutlamalara destek vereceğiz. Bu işin planlaması da MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’de olacak.
VALİ GÜZELOĞLU’NA GİDİYORLAR
AK Parti İl Başkanı Ceyhan, “27 Ekim Cuma günü de Kocaeli’den atanan Diyarbakır Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etmeyi düşünüyoruz. Bunun yanı sıra 15 Ekim’de BBP’nin il kongresi gerçekleştirilecek. Şimdiden kendisine hayırlı olmasını diliyorum. Aynı zamanda 22 Ekim’de Saadet Partisi’nin kongresi olacak. Bu kongrenin de hayırlı olmasını diliyorum. Her iki kongreye de il başkanları olarak kongrelere katılmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AKP’de bir belediye başkanı daha istifa etti!

AKP’de bir belediye başkanı daha istifa etti!