22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,930 TL
  • 4,641 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

HÜSEYİN AYAZ ‘MİKSER’LİĞE SOYUNMUŞ!

Hüseyin Ayaz ‘mikser’liğe soyunmuş!

Gün geçmiyor ki Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz hakkında bir iddia ortaya atılmasın.

06 Eylül 2017 Çarşamba 12:40 Siyaset
Bildiğiniz gibi başta Başiskele’deki iş adamlarını haraca bağladığı iddiaları olmak üzere hakkındaki bir çok şikayet konusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmişti. Ayaz’ın ‘Metal yorgunluğu’ arasında bulunan belediye başkanları arasında olduğunu yazmıştık. Gelecek dönemde yeniden belediye başkanı olması neredeyse imkansız olan Ayaz, Lenin’in “Hiçbir diktatör iç savaş çıkarmadan gitmez” sözü tamda Ayaz’ın üzerine oturuyor. 

“BENDEN SONRA TUFAN”
İl ve ilçe kongre sürecinde olan AKP’de çok sayıda adayın ilçe başkanı olmak için kolları sıvadığı bugünlerde Hüseyin Ayaz da kongrelere müdahil oluyormuş. Partiye vereceği katkıya bakmaksızın sevmediği kişilerin aday olmaması için işi gücü bırakıp mikserliğe soyunan Ayaz, hem partilileri kışkırtıyor hem de sevmediği kişileri hedef haline getirdiği ileri sürülüyor. Adeta ‘benden sonra tufan’ dercesine ilçe kongrelerinde karışıklık çıkartmaya çalışan Ayaz, kendi istediği kişilerin aday olması için son kozlarını oynuyormuş. Koltuğu sallantıda olan Ayaz’ın parti içinde huzursuzluğa neden olduğunu artık yüksek sesle dile getirilirken

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

kemal

06 Eylül 2017 Çarşamba 22:21

2014 yerel seçimlerinden önce Hüseyin Ayaz ile ilgili çok kabarık bir dosya Ankara ya O dönem Başbakan olan R.TAYYİP ERDOĞAN IN önüne gitti ancak dönemin İl başkanı Mahmut Civelek ve Büyük Şehir belediye başkanı İ.Karaosmanoğlu kendisini krtarmıştı.İNŞAALLAH bu sefer kurtulamayacak.

Başiskeleli

06 Eylül 2017 Çarşamba 22:06

Gökhan bey iki hafta önce röpörtaj yaptığın Faik Akyol HÜseyin Ayaz ın yardımcısı değilmiydi.kendi için tehlike olduğunu gördüğü an silkeleyip attı.Yine başkan yardımcısı olan Selami bey oda aynı şekilde pasif hale getirildi. Bu arkadaşlar çok temiz iyi niyetli kişiler ancak çocukları ve aileleri için sustular.İsterseniz Selami beye ulaşın konuşursa oda çok dolu

Başiskeleli

06 Eylül 2017 Çarşamba 21:57

Gökhan bey bir insana benzetme ancak bu kadar yakışır..By başkan hakkında bu bilgileri nerden alıyorsunuz bilmem ama hepsi yüzde yüz doğru.By başkan belediye başkanı olduğundan bugüne kadar yaptığı yanlışları kim yüzüne söylediyse görevinde kalamamıştır veya onun istemediği yere gelememiştir.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Haltercilerimizden Üç Türkiye Derecesi

Haltercilerimizden Üç Türkiye Derecesi