18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

HÜRRİYET REFERANDUMDAN SONRA DA SAHADA

Hürriyet referandumdan sonra da sahada

CHP Milletvekili Hürriyet 16 Nisan Anayasa Referandumunun hemen ardından halkın arasında olmayı seçti ve referandumun İzmit’e nasıl yansıdığını bizzat vatandaşlardan dinledi

22 Nisan 2017 Cumartesi 14:50 Siyaset

Gerek 7 Haziran gerekse 1 Kasım Genel Seçimlerinin ardından halkın arasında olmayı tercih eden, meclis çalışmalarının ardından günlerini Kocaeli’nin bütün ilçelerinde geçiren CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 16 Nisan Anayasa Referandumunun hemen sonrasında soluğu vatandaşların arasında aldı.


HALK ODAKLI ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 16 Nisan Referandumunun ardından İzmit Bekirdere’deydi. Bekirdere esnafını ziyaret eden Hürriyet hem esnaflara hayırlı işler diledi hem de, 16 Nisan Referandumunun İzmit esnafının referanduma bakış açısını değerlendirdi. Vatandaşlarla bol bol sohbet ederek, esnafın nabzını da tutan Milletvekili Hürriyet, molayı ise bölgede bulunan esnaf lokantasında verdi. Hürriyet yaptığı açıklamasında, “Halkın içinden gelen milletvekilleriyiz ve halktan kopmamız kesinlikle mümkün değil. 7 Haziran ya da 1 Kasım seçimleri sonrasında olduğu gibi, 16 Nisan referandumunun ardından da yine halkımızla iç içe olacağız. Bundan sonra da bütün çalışmalarımızı halk odaklı olarak sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KİM KORUYOR BU HOLOĞLU’NU?

KİM KORUYOR BU HOLOĞLU’NU?