24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,949 TL
  • 4,687 TL
  • 163,42 TL
  • 104.549
KOCAELİ 28°

HAMİYET GÖKSU’DAN PARTİSİNE İNCE GÖNDERME

Hamiyet Göksu’dan partisine ince gönderme

CHP’de genel merkez düzeyinde aktif görevler almış ve Kocaeli’de de bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle siyasete devam eden Hamiyet Göksu partisinde ince göndermelerde bulundu.

29 Temmuz 2017 Cumartesi 10:10 Siyaset
Sosyal medya hesabından müftülere verilen nikah yetkisini eleştiren Göksu, şöyle devam etti; Bu sabah paylaştığım "müftülerin nikah kıyması ve sözlü beyana dayalı nüfus verilmesi" hakkında iki gündür bekliyoruz ki mensubu olduğum ana muhalefet partisi CHP nin kadın vekilleri ve özellikle Kadın Kolları genel merkezinden bir tepki ve eylem planı açıklansın. Ancak benim bildiğim duyduğum en ufak bir açıklama yok. Yapılmak istenen çocuk gelinlerin çoğalması, medeni yasada var olan mal paylaşımı , nafaka, miras ve yasal kadın haklarının ortadan kaldırılmak istenmesine ilişkin olan bu yasanın gerçekleşmesini engellemeye dönük bir kamuoyu oluşturmak için siyaset yapan tüm örgütlü güçleri göreve davet ediyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Binnur İkizoğlu

30 Temmuz 2017 Pazar 16:33

Çok haklısınız Hamiyet hanım bende hiç beyan görmedim. Sanki kabulleniyoruz gibi bir duruş oldu. Oysaki son derece karşı olduğumuz bu karara bir an önce tepki vermeli ve eylemlere başlanmalı diye düşünüyorum bende. Yüreğinize sağlık keşke herkes bu konuda kararlılığını gösterse

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Dikkat! O cezalar iptal edildi!

Dikkat! O cezalar iptal edildi!