19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

HALUK MAMİK HEMŞERİLERİYLE BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ

Haluk Mamik hemşerileriyle birlik beraberlik mesajı verdi

Kars Ardahan Iğdır Sanayi ve İş Adamları Derneği Başkanı Haluk Mamik, yaz mevsiminin bitmesiyle yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi.

23 Eylül 2017 Cumartesi 12:36 Siyaset

Hemşerilerini Ramada Otel’de ağırlayan Mamik’in kahvaltılı toplantısına; Serhat İlleri Dernek Başkanı Necdet Karataş, Sarıkamışlılar Dernek Başkanı Fatih Ekinci, Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet Irak ve dernek yöneticileri katıldı. Açılış konuşmasını yapan Mamik, amaçlarının birlik beraberlik sağlayarak Kocaeli’ye ve ülkemize katma değer sağlamak olduğunu belirtti. 

KARS’A GİDECEKLER
Serhat İlleri Dernek Başkanı Necdet Karataş, 30 Ekim Kars’ın kurtuluşu nedeniyle her yıl olduğu gibi bu yıl da bir etkinlik düzenlediklerini söyledi. Karataş, “40 kişilik ekiple Kars’a gidip hem ziyaret ve gezi yapacağız hem de Kars’ın kurtuluş törenine katılacağız. Katılmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir” dedi. Kocaeli’de Kars Ardahan ve Iğdırlıların ciddi nüfusa sahip olduğunu ve artık siyasette de söz sahibi olmak istediklerini belirten Mehmet Irak ise, “Ben milli görüşten gelen biriyim ama eğer bizden birine CHP yer verecekse oyum onadır. Bu kentte sadece Rizeli, Trabzonlu vatandaşlar yok. Herkese eşit mesafedeyiz ama kimsenin bizi görmezden gelmesini istemiyoruz” dedi. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

DARBECİ ASKER

DARBECİ ASKER