17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,882 TL
  • 4,579 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

HALİT DOLAN RESMEN ADAY

Halit Dolan resmen aday

MHP Derince İlçe Başkan Adayı Halit Dolan, 19 Mart Pazar günü Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’de yapılan ilçe kongresinde başkanlığa aday olduğunu düzenlediği kahvaltılı program ile kamuoyuna duyurdu.

16 Mart 2017 Perşembe 21:45 Siyaset

MHP Derince İlçe Başkan Adayı Halit Dolan, 19 Mart Pazar günü Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’de yapılan ilçe kongresinde başkanlığa aday olduğunu düzenlediği kahvaltılı program ile kamuoyuna duyurdu. Dolan yaptığı açıklamada,” 19 Mart Pazar günü yapılacak olan kongrede yeni delege yapılan, mevcut Başkan Zeki Omurca’nın akrabası olan yaklaşık 40 kişinin oy kullanmasının adaletsizlik olduğunu söyledi” dedi.

 

Dolan yaptıpı açıklamada,” Hayat felsefem ve yaşam tarzımı, Ülkücü harekete yakışır ve vakur duruşumuzla Derince’de arkadaşlarımızın gönüllerine taht kurabildiysem ne mutlu bana. Görülüyor ki, Derince’de Ülkücü hareketin tabanı, ismim üzerinde mutabık kalması ve beni onurlandırmaları, doğru yolda olduğumu ve ülkücü camianın gönüllerinde yer aldığımı görmek, ayrı bir heyecan vermiştir. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi anlayan ve anlatan bir yapının Derince 'de var olması gerektiğini inananlardanım. Şahsım olarak, ülkücü iradeye sonuna kadar güveniyorum. Herkes bilir ki ülkücü irade hakkın yanında durur ve hakkı haykırır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Füsun hoca sevenlerini üzdü

Füsun hoca sevenlerini üzdü