25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

GÜVEN USTA: MUSTAFA DESTİCİ TÜCCAR GİBİ ÇALIŞIYOR

Güven Usta: Mustafa Destici tüccar gibi çalışıyor

Büyük Birlik Partisi eski İl Başkanı Güven Usta gazetemize yaptığı açıklamada, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin tüccar mantığı ile hareket ettiğine dikkat çekti

11 Nisan 2017 Salı 09:09 Siyaset

Büyük Birlik Partisi eski İl Başkanı Güven Usta gazetemize yaptığı açıklamada, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin tüccar mantığı ile hareket ettiğine dikkat çekerek,'Bülent Arınç'ın açılım sürecinde Mustafa Destici hakkında hakkında bir değerlendirmesini iyi okumak lazım. Ne dedi Arınç' açılım sürecinde ülkücüler Mustafa Destici'yi örnek alsın' demişti. Destici Cumhurbaşkanı ile 1.5 saat ne konuştu bunu kamuoyuna açıklamalı. BBP istişare kültürüne önem veren bir parti. Merhum liderimiz Muhsin Yazıcığlu istişareye önem veren ve isrişareden çıkan sonuca göre hareket ederdi. Refahyol hükümetine verdiğimiz desteğin altında istişare vardı' dedi.

 

'DESTİCİ BEDELİNİ ÖDEYECEK'
Büyük Birlik Partisi'nin partiyi tüccar zihniyetiyle yönettiğine dikkat çeken Güven Usta,' BBP Destici döneminde büyük yara aldı. Son yaptığı referandumla ilgili açıklaması BBP tabanını böldü. İstişare kararına önem vermedi. Nizamı Alem Ocaklarının eski başkan ve yöneticileri BBP sahip çıkmalı. BBP tabanının büyük bir bölümü referandumda evet demez. Destici Ankara merkezli siyasetin bedelini mutlaka ödeyecek' şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kılıçdaroğlu, Körfez’deki şehit ailelerini ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, Körfez’deki şehit ailelerini ziyaret etti