17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,877 TL
  • 4,574 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

“ESKİDEN BERİ ÖRGÜTE KATKI SUNUYOR”

“Eskiden beri örgüte katkı sunuyor”

CHP yönetimi şimdi bir şok daha yaşıyor.

24 Temmuz 2017 Pazartesi 18:25 Siyaset
İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Cuma Karavar ile ilgili FETÖ soruşturması başlatıldığı öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda Adalet Bakanlığına dilekçe veren gizli tanık Y.K. isimli kişi FETÖ ile iltisaklı ilimizdeki iş adamlarını isimlerini ihbarda bulunmuştu. Gizli tanık Karavar ve ailesinin eskiden beri FETÖ’ye mensup bir kişi olduğunu iddia ederek,’ paralel yapıya senelerdir maddi katkı sunuyor’ iddiasında bulundu. Karavar suçlamalarla ilgili açıklama yaparak, ’ben eskiden beri tarikat ve cemaatlere karşıyım. Eskiden cemaatin okullarında çocuklarım okuyordu ve ben okul yönetimiyle kavga ettim çocuklarımı cemaatin okulundan attılar.’’ dedi. 

KARAVAR KİMDİR?
1955 Şanlıurfa doğumlu 6 çocuk babası olan Cuma Karavar 1975 yılında ilimize yerleşmiş uzun seneler AK Parti üyesi olarak siyaset yapmış ve AK Parti Milletvekili aday adayı olmuş ve sıralamada kendine yer bulamamıştı. Karavar Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kocaeli 5.sıra milletvekili adayı olmuştu.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

CUMHURIYETVEATATÜRK

25 Temmuz 2017 Salı 09:53

bu yalaka insanla pacalarini kurtarmak yemedik b*k kalmadi, önlerine gecene iftiralar savurmaya basladilar, ele baslari kaçaksarayda ve cevresinde oldugunu cümle alem biliyor ARTIK...!!!

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bu insanlara yazık değil mi?

Bu insanlara yazık değil mi?