24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,935 TL
  • 4,663 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

ERDOĞAN'DAN TEŞKİLATLARA SERT UYARILAR

Erdoğan'dan teşkilatlara sert uyarılar

AK Parti teşkilatlarına Cumhurbaşkanı'ndan Recep Tayyip Erdoğan sert uyarılar geldi. Erdoğan, teşkilatlarda yolsuzluk ve laubalilik yapanlar ile partiye ayak uyduramayanların kenara koyulacağını söyledi.

06 Eylül 2017 Çarşamba 19:41 Siyaset
AK Parti İl Başkanları toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşkilat üyelerini sert dille uyardı.
Erdoğan, “Daha çok çalışarak, en iyi kadroları göreve getirerek, daha çok proje üreterek, icraat yaparak milletimizden aldığımız desteği daha da yukarılara çıkarmanın gayreti içinde olmalıyız” dedi.
Erdoğan, konuşmasında AK Parti'deki yapılanması sonrası yeni döneme ilişkin de ipuçları verdi. Erdoğan şunları söyledi:
“Bu yürüyüşe ayak uyduramıyor mu, kenara koyacağız. Engel mi oluyor, kenara koyacağız. Bu millete hizmette laubalilik mi yapıyor, kenara koyacağız. Bu millete hizmette kalkıp da afedersiniz her türlü yolsuzluğa bulaşan mı var, kenara koyacağız.
Türkiye'nin en büyük şanssızlığı, çapsız, ruhsuz, plansız, projesiz ama bir o kadar da muhteris bir ana muhalefet partisine sahip olmasıdır. Ana muhalefet partisi, programı ve gayretiyle milletimizin gönlünü kazanarak iktidara gelmek yerine, AK Parti ve şahsımızla birlikte Türkiye'nin de kaybetmesi pahasına yönetimi ele geçirme anlayışıyla hareket ediyor. Dil, normal bir muhalefet dili değil adeta bir terör örgütü dili."

"BU MİLLETE HİZMETTE LAUBALİLİK YAPANI KENARA KOYACAĞIZ"
"Daha çok çalışarak, en iyi kadroları göreve getirerek, daha çok proje üreterek, icraat yaparak milletimizden aldığımız desteği daha da yukarılara çıkarmanın gayreti içinde olmalıyız" diyen Erdoğan şöyle devam etti:
"Bunu sadece partim için söylemiyorum. Teknokratıyla, bürokratıyla bu yürüyüşe ayağını uyduramayan kim varsa, başta bakan arkadaşlarım olmak üzere, bunların hepsini kenara koymamız lazım. Bakanlarımızın bu konudaki kararlılığı çok önemli. Bu yürüyüşe ayak uyduramıyor mu, kenara koyacağız. Engel mi oluyor, kenara koyacağız. Bu millete hizmette laubalilik mi yapıyor, kenara koyacağız. Bu millete hizmette kalkıp da afedersiniz her türlü yolsuzluğa bulaşan mı var, kenara koyacağız. Buralarda dikkatli olmaya mecburuz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Halk otobüsü TIR'a çarptı: 6 yaralı

Halk otobüsü TIR'a çarptı: 6 yaralı