24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,949 TL
  • 4,687 TL
  • 163,42 TL
  • 104.549
KOCAELİ 28°

ERDOĞAN'DAN TEŞKİLATLARA MESAJ

ERDOĞAN'DAN TEŞKİLATLARA MESAJ

Alınan bilgiye göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın kapanış konuşmasını yapıyor.

08 Ekim 2017 Pazar 16:04 Siyaset

Erdoğan; "Şahsım dahil kimse kendini davanın üzerinde göremez" sözlerini söyledi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyor.

 

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

 

"AK Parti'nin bu güzel geleneği önümüzdeki yıllarda da devam edecektir. Bu ailenin bir mensubu olmaktan iftihar ediyorum. Birileri bizim partimizdeki değişimle ilgili ifadelerimizi, neyi kastettiğimiz çok belli olduğu halde ısrarla farklı yönlere çekmenin gayreti içindedir. Kurucularımızdan, milletvekillerimize, kadın ve gençlik kollarımızdan ailelerimize kadar herkes bu salondadır. Yol arkadaşlığı asla kişilerle kaim değildir."

 

" Şahsım dahil hiç kimse kendini davanın üzerinde göremez. Aynı zamanda bu davanın her bir ferdi ülkemize yaptığı hizmetler itirabarıyla başlı başına bir abidedir. Hiç kimse bilmese, takdir etmese de ben bunların hepsini de çok iyi biliyorum. İyi ki varsınız. İyi ki sizlerle yol arkadaşlığı yaptım."

 

"Türkiye'ye yönelik her saldırı, her engel, her bela bizim sorumluluğumuzu daha da artırmaktadır. AK Parti'yi yıkmadan Türkiye'yi yıkamayacağının görenler partimizi de hedef alıyorlar."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

CHP Şirintepe'de beyaz liste kazandı

CHP Şirintepe'de beyaz liste kazandı