25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

ERBAKAN VAKFI DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

Erbakan Vakfı divan toplantısı yapıldı

Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN Vakfı İzmit İlçe Temsilciliği Ekim ayı divan toplantısını Vakıf İl binasında gerçekleştirdi

02 Kasım 2016 Çarşamba 13:31 Siyaset

Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN Vakfı İzmit İlçe Temsilciliği Ekim 2016 ayı Divan toplantısı İlçe başkanı Musa Kahya başkanlığında Vakıf İl binasında gerçekleştirildi. 

Toplantıya Marmara Bölge Sorumlusu Mehmet Aras, İzmit İlçe Temsilciliği yönetim kurulu üyeleri ve vakıf mensupları katıldı.

Arşiv sorumlusu Ceyhun Taşer’in muhterem Erbakan hocamızın siyaseti ile ilgili yapmış olduğu sunumdan sonra,

Toplantıda konuşan Marmara Bölge sorumlusu Mehmet Aras, “Liderlere bakıyoruz rahmetli Ecevit ne ezen ne ezilen hakça düzen diyerek iktidarı aldı, Özal 4 Eylim diyerek aldı, Demirel bir ev bir araba diyerek 2 anahtarla aldı. Hocam Adil düzen diyerek aldı, bizimkiler bir şey söylemiyorlar halkın oyları boşa gidecek diye bişey söyleyemiyorlar. AK Parti de hocamın 40 yıllık mirasını çalarak iktidar oldu, Erbakan hocama ve davaya yanlış yapanlar zulmedenler şu an nerde bedelini ödediler ve ödüyorlar. Arkadaşlarımız soruyor vakıf’ın durumu ne olacak tabi Vakıf bizi kesmiyor bizler siyasiyiz arkadaşlarımızda bir siyasi oluşum istiyorlar, ben şuna inanıyorum Fatih bey’in başkanlığında Hocamın kurduğu partilerin birinin adı altında buluşulursa iktidara alternatif olacağına ve gür diye milletimizin geleceğine inanıyorum. Başka çaresi yok yakın zamanda Ankara’da yapılacak olan toplantıda ben kanaatimi söyleyeceğim.”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Atak Teknolojinin sahibi Bahaddin Yazıcı gözaltında

Atak Teknolojinin sahibi Bahaddin Yazıcı gözaltında