23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,923 TL
  • 4,636 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

ERBAKAN VAKFI ÇEVRE İLLERE TAŞTI

Erbakan Vakfı çevre illere taştı

Erbakan Vakfı İzmit İlçe Temsilciliğimiz tarafından başlatılan Her hafta Pazar Günleri Sabah Namazında farklı camilerde sabah namazı buluşmaları bu hafta Adapazarı Orhan Gazi Camiinde gerçekleştirildi

06 Kasım 2016 Pazar 12:07 Siyaset

Erbakan Vakfı İzmit İlçe Temsilcisi Musa Kahya; İzmit İlçe Temsilciliğimiz tarafından programlanan Pazar günleri sabah namazı buluşmamızı bu hafta 06 Kasım 2016 Pazar sabah namazımızı Adapazarı Orhan Gazi Camiinde eda ettik. Sabah namazı öncesi okunan mukabelenin ardından sabah namazımızı cemaatle topluca eda ettik. Namazın ardından Cami imam hatibi Mustafa Aydın hocamızın "kibir" ile ilgili sohbetinin devamında Ekim 2016 ayında İzmit ilçe temsilciliğimiz tarafından indirilen 6 adet Hatim-i Şerif, 70 bin kelime-i Tevhid ve 20 bin Salavat'ın duası da hocamız tarafından yapıldı. Rabbim kabul etsin inşaallah. 

Namaz, dua ve sohbetten sonra Adapazarı'nın tarihi lokantalarının birinde sohbet eşliğinde çorba ve çaylarımızı içip,  birbirimizin halini hatırını sorarak aramızdaki kardeşlik bağlarını güçlendirmeye çalışıyoruz. Sabah namazı programlarımız yaklaşık 3 yıl önce başladı ve aralıksız devam ediyor, bu güzel programımızı tüm Dünya’ya duyurmak ve Pazar sabahları Müslümanları Günün manevi açıdan en kıymetli ve en bereketli vaktinde buluşturmaktır. Sabah namazına kalkmış ve güne başlamış olmak ne güzel.”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Zirveye bir kala; 5-3

Zirveye bir kala; 5-3