22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,966 TL
  • 4,660 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

ELİN OĞLU ATOMU BÖLER, BİZİMKİLER ÜLKEYİ

Elin oğlu atomu böler, bizimkiler ülkeyi

MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın partideki istifalara ilişkin bir açıklama yaptı. İşte Günaydın’ın o açıklaması:

02 Ağustos 2017 Çarşamba 13:04 Siyaset
Kocaeli’de  Başiskele’de MHP bitti  diyenler tarlada  otel lobilerinde caferlerde  toplanacaklarına  bir an önce  siyasette olmak istiyorlarsa  kursunlar partilerini  kimin bitiğini görelim. 47 yıllık partimizde lider teşkilat doktrin anlayışından uzaklaşmış herkes  istifalarını versin beklemesin. Yok 410 üye istifa etmiş nerde yüksek seçim kurulu  orda  teşkilatlar acık getirin  bilelim  bizler inanlarla devam ediyoruz.  Her geçen gün  partimize  yeni  üyeler katılmakta. 15 temmuz bizler için önemli  bir  tarih olmuştur. Ülkemiz ve  partimiz  için oynanan  oyunu  görmüştür. Kongre sürecinden sonra ötekileştirmeden birlik beraberlik için mücadele ediyorum teşkilat yapısını mahalle yapılanması güçlü kadro ile güçlendirerek yolumuza devam ediyoruz. Bizlerden sonra devredeceğiz bayrak Başiskele’de en yükseklerde dalgalanacak. Gelin samimi olalım inandığınız davanıza sahip çıkın.

Ülkemizde yaşanan süreci görmezden gelip hala kimin değirmenine su taşıyorsunuz kendinize gelin. Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen lideri anlayamadınız anlayamayacaksınız. Elin oğlu okur atomu böler. Bizimkiler okur milleti böler.                                                                             

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Başkan Karaosmanoğlu, “İstihdama dönük her katkıyı değerli buluyorum”

Başkan Karaosmanoğlu, “İstihdama dönük her katkıyı değerli buluyorum”