19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

DUYAR: HDP İLE AYNI MASAYA OTURMAM!

DUYAR: HDP ile aynı masaya oturmam!

Nurettin Çelik’in il başkanları toplantısına gerçek birliktelik yaşanması için HDP’nin de katılması gerektiğini belirtmesi üzerine Serhat Duyar sert çıkarak, ‘HDP ile aynı masaya oturmam’ dedi.

25 Ağustos 2017 Cuma 09:43 Siyaset
İlimizde her ay düzenli olarak yapılan il başkanları toplantısının kurucularından biri olan Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Serhat Duyar, önceki gün bazı yerel gazetelere açıklama yapan SP İl Başkanı Nurettin Çelik’in sözlerine sert yanıt verdi. İl başkanları toplantısının kurucularından biri olduğunu ifade eden ve MHP ve SP ile masanın kurucularında biri olduğunu dile getiren Duyar, “SP İl Başkanı Nurettin Bey bazı gazetelere yaptığı açıklamada ‘Gerçek bir birliktelik yaşanması için HDP’nin de masada yer almasını isterim. Ben demokratik siyasetten ve dostluktan, kardeşlikten yanayım’ ifadelerine yer vermiş. Bizim olduğumuz masaya HDP oturamaz. PKK terör örgütünün siyasi partisi HDP bizim muhatabımız değildir. Dostluktan, kardeşlikten yanayım demiş Nurettin Bey; gidin eli kanlılar ile aynı masaya oturun. Millet bunun hesabını sorar. Açık ve net söylüyorum; benim olduğum masaya HDP oturamaz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Düzali Tanrıkulu

25 Ağustos 2017 Cuma 12:55

1974 ilkokul ALFABE de "uyu uyu yat uyu" Hani (D.Bakır ) Cezvi köyünnde Türkçe bilmeyen 48 1. sınıf (tümü erkek,kız ögrenci yok.Kızlarla erkekler beraber oturup,inancımıza zarar vermesin gerekçesi) Türkçe bilmeyen, Kürt çocuklarına öğretmenlik,vatan,millet, Atatürkçülük aşkıyla öğrettiğim fişlerden biriydi. Tabi sadece Kürt çocuklar için değil Türkiye genelinde gecerli bir "FİŞ" ti. Halen geçerli olması ne acı.. Kürtler kimdir, PKK nedir, HDP kimlerin bileşimidir? Sorgulayalım...

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

MİT, Erdoğan'a bağlandı

MİT, Erdoğan'a bağlandı