21 Kasım 2017 Salı

  • 3,955 TL
  • 4,643 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

DOĞAN’DAN KORKMAZ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR

DOĞAN’DAN KORKMAZ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediye Meclisi grup toplantısında, Ak Parti İzmit İlçe Başkanlığı görevine yeniden aday olmayacağını açıklayan Ali Korkmaz’a teşekkür ederek, çiçek takdiminde bulundu.

06 Eylül 2017 Çarşamba 11:16 Siyaset

İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın son kez katıldığı grup toplantısında, Korkmaz’a 7 yıldır yapmış olduğu özverili ve başarılı çalışmalar için teşekkür etti ve çiçek takdiminde bulundu. Başkan Doğan, “İlçe Başkanımız Ali Beyle birlikte 7 yıldır çok güzel çalışmalara imza attık. Ülkemiz ve şehrimiz için büyük önem arz eden birçok kritik seçimi birlikte başarıyla atlattık. Ali Bey, gerçekten büyük emek sarf etti ve anlının akıyla görevini tamamladı.
 
VEDA DEĞİL BAYRAK YARIŞI
 
Bu bir veda değil, bayrak yarışıdır ve yeni gelecek isim ile bayrağı daha yukarılara taşımaya devam edeceğiz. Ali Beye uyumlu ve özverili çalışmaları için şahsım ve meclis üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. İlçe Başkanı Ali Korkmaz da, Doğan’a jesti için teşekkür ederek, “onur ve gururla 7 yıldır ilçe başkanlığını yaptığım AK Parti İzmit ilçede son grup toplantımızı yaptık. Başta İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan ve tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Şemsettin Ceyhan Ankara'ya gitti

Şemsettin Ceyhan Ankara'ya gitti