19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

CUMHUR CAN’A ÇAYIROVA’DAN BÜYÜK İLGİ

Cumhur Can’a Çayırova’dan Büyük İlgi

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı tarafından hayata geçirilen Cumhurcan’a çocuklar başta olmak üzere halk büyük ilgi gösteriyor.

29 Mart 2017 Çarşamba 11:21 Siyaset

16 Nisanda yapılacak olan halk oylaması öncesi gece gündüz çalışan AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığı, referandum konuşlan her yerde kendini gösteriyor. Çalışmalarını her ortamda arttıran İlçe Teşkilatı 9 mahallede bulunan semt pazarlılarına EVET stantları kurarak bir yandan vatandaşa broşür dağıtırken diğer yandan parti üye çalışması yapıyor. Semt pazarlarının girişlerine seyyar karavan konuşlandıran teşkilat mensupları, vatandaşlara çay ikram ederek dinlenmeleri için alanlar oluşturuyor. 


Çalışmalar sırasında çeşitli görsel ve argümanlar kullanan teşkilat mensupları, kurulan stantlarda vatandaşlara çay ikramı yaparak, broşür, balon, EVET baskılı magnet ve  Türk Kahvesi dağıtıyor. Yaptıkları çalışmalarla oldukça ilgi gören teşkilat mensupları Cumhur Can isimli maskotla çalışmalarına renk kattılar. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Cumhur Can vatandaşlara broşür dağıtıyor ve 16 Nisanda yapılacak olan halk oylamasında EVET demeye davet ediyor. Çocukların sık sık fotoğraf çektirmek için durdurduğu Cumhur Can büyüklerinde ilgi odağı oldu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yaman, “16 Nisan, Parti Meselesi Değil, Ülke Meselesidir”

Yaman, “16 Nisan, Parti Meselesi Değil, Ülke Meselesidir”