25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

CHP’DE HEYECANLI BEKLEYİŞ

CHP’de heyecanlı bekleyiş

Sabah 06.00 dan itibaren sahada olan CHP İl Örgütü, sandıkların kapanmasının ardından il binasına geçerek seçim sonuçlarını il başkanlığında takip ediyor.

16 Nisan 2017 Pazar 20:06 Siyaset

ERKEN SAATTE TÜM ÖRGÜT SAHADA 
CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileri, Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan ve Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İlçe Başkanları ve yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları İl ve İlçe Başkanları ve yöneticileri, meclis üyeleri, mahalle temsilcileri kısaca örgüt olarak sabah erken saatlerde sahada çalışmalarını sürdürdü. Okulları gezen, görevlilere hayırlı çalışmalar dileyen CHP’liler sandıklara sahip çıkma noktasında da tam anlamıyla organize olmuş durumdalar. 

 

YÜZLER GÜLÜYOR 
Sandıkların kapanmasının ve sayımların başlamasının ardından İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileri, Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan VE Av. Fatma Kaplan Hürriyet sonuçları il binasında takip ediyor. Oldukça heyecanlı bir bekleyişin yaşandığı il binasında, açılan sandıklardan alınan oranlar ve diğer bölgelerden gelen sonuçlar CHP’lilerin yüzünü güldürüyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Torbalar yavaş yavaş seçim kuruluna gidiyor

Torbalar yavaş yavaş seçim kuruluna gidiyor