24 Eylül 2017 Pazar

  • 3,495 TL
  • 4,178 TL
  • 146,14 TL
  • 104.123
KOCAELİ 28°

CHP'DE BU MAHALLELERİN DELEGELERİ BELLİ OLDU

CHP'de bu mahallelerin delegeleri belli oldu

CHP İzmit ilçe Örgütü, birçok mahallede bugün seçimlerini bitirdi.

10 Eylül 2017 Pazar 17:39 Siyaset

CHP İzmit ilçe Örgütü, birçok mahallede bugün seçimlerini bitirdi. Gündoğdu, Yenidoğan, Malta, Topçular ve Yenişehir Mahallesi’nde de diğer mahallelerde olduğu gibi tek listeyle sandığa gidildi. İşte beş mahallenin delege isimleri;

Gündoğdu Mahallesi
İlçe delegeleri: Hakan Oruç, Mehmet Baştürk, Göksel Sever
Ön seçim delegeleri: Özde Akgün, Anıl Alkan, Zeliha Fidel Başol, Ünal Tezcan, Nesrin Toker, Ufuk Gürkaş, Göksel Yaman, İlker Erol, Berkay, Başol, Alaattin Tan

Yenidoğan Mahallesi
İlçe delegeleri: Necla Özkan, Hüseyin Okur, Selahattin Atmaca, Sayim Erol, Yaşar Atmaca, Selçuk Kurcan
Ön seçim delegeleri: Düzgün Alkan, Hatice Altıntaş, Çiğdem Okur, Caner Arduç, Nuri Çakmak, Ali Fırıncı, Nurten Gül, Fahrettin Kaba, Zeki Keskin, İlhan Koygun, Serkan Kurcan, Safiye Toprak, Kemal Timur, Feyzi Özkal, Rahmi Küpçü

Malta Mahallesi
İlçe delegeleri: Halis Çakır, Neslihan Çakır, Zeynep Filiz, Ergül Öz, Mehmet Önder, Fikri Karadeniz, Kadem Seymen, Ulaş Kaan Koruman.

Ön seçim delegeleri: Ender Akdeniz, Savaş Akın, İsmail Anık, Kaan Bayrak, Serap Bolu, Ülküğ Çakır, Melahat Çelik, Şaban Çelik, Nesrin Eraslan, Harun Filiz, Sefa Enes Filiz, Özlem İnce, İlknur Kahraman, Deniz Kahraman, İsminaz Karadeniz, 

Topçular Mahallesi
İlçe delegeleri: Erdinç Doğan, Şehmus Doğan, Veysi Altunışık, Felemez Altunışık, Şemsettin Saral.
Ön seçim delegeleri: Bahattin Aydın, İbrahim Akbaba, Zafer Akarsu, Mustafa Saçak, Müjde Doğan, Nizamettin Saral, A. Gani Doğan, Mehmet Yalçın, Fikret Turan, Recep Küçük, Nazmi Yazar, Nazlı Işık, Yusuf Küçük, Kadir Erol ve Hüseyin Altunışık. 

Yenişehir Mahallesi
İlçe delegeleri: Abdullah Koç, Güvenç karaman, Halis Dedekoç, Taylan Bingöl, Yaşar Kul, Erkan Akarsu, Evrim Kula, Mehmet Çolakoğlu, Harun Muratoğlu, Recep Kaplan, Fazlı Meşe, İlhan Gürkan, Sezgin Öztan Tuncay.
Ön seçim delegeleri: Abdullah Sar, Savaş Özkan, Tuğba Sar, Şüheyda Polat, Yılmaz Topçu, Ayşenur Polat, Mustafa Topuz, Hatice Turgut, Tufan Ustaoğlu, Gülizar Yıldırım, Erkan Yıldız, Şaban Zengin, Ahmet Ruhi Ustaoğlu, Şakir Yıldırım, Cemil Yıldız, Hayriye Zengin, Fehim Maksutoğlu, Tevfik Okumuş, Şemsettin Orhan, Sinem Maksutoğlu, Hüseyin Meşe, İsmet Kula, Sibel Kula, Erol Karamak, erdem Kula, Soner Karadenizli, Cennet Kula, Hasan Kanpara, Kadir Günister, Nergis Kanpara, Ayşegül Demirtaş, Hasan Kanpara, Adnan Coşun, Murat Çolakoğlu, Erdi Demirtaş, Orhan Boliç, Ergün Biçer, Sinan Ay, Aşır Açıkgöz, Hayati Adıyaman, Emine Afacan, Abdülkadir Akarsu, Ali Aladağ, Mehmet Alkız, Emrah Altundağ, Leyla İnce, Hüseyin Altundağ, Rıfat Akyıldız, Mümine Değirmencioğlu, Yılmaz Durmuş, İbrahim Ermiş, Şerife Filiz, Ayten Köse ve Celalettin Keçeli. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kahvehanede bıçaklı kavga

Kahvehanede bıçaklı kavga