19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

CHP YENİ BİNADA İLK TOPLANTIYI YAPTI

CHP yeni binada ilk toplantıyı yaptı

CHP yeni binada ilk toplantısını yaptı. Toplantıya başkanlık eden İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, "Partimize, birlikte bina kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

06 Mart 2017 Pazartesi 18:04 Siyaset

İLK TOPLANTI

CHP il örgütü yeni il binasında ilk referandum toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay başkanlığında gerçekleşen toplantıya Milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet ve Tahsin Tarhan,  Referandum Koordinasyon Kurulu Başkanı Bozkurt Uslu ve üyeleri, il yöneticileri Adnan Tok, Bilgi Dehmen, Selim Yıldız, Naim Keskin, Sabriye Şahin, Harun Yıldızlı, Metin Düzgün, Nilay Merttürk, Hasan Akar, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Kübra Öz katıldı. 

 

MUTLULUK YAŞIYORUZ
Bugün yeni binamızda ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz diyerek konuşmasına başlayan İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, "Hepinize hoş geldiniz diyorum.  Bu binanın öncelikle Kocaeli'ne CHP' ye hayırlı olmasını diliyorum.  Katkı veren arkadaşlarımıza daha sonra plaket vereceğiz ancak ben şimdiden bu binada emeğe geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu binanın hazırlanmasında fiziki olarak büyük emeği geçen İl Yöneticimiz Harun Yıldızlı'ya ayrıca teşekkür ediyorum. Bu duygularla ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Partimize,  birlikte bina kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Nevzat Doğan yerel basına çattı

Nevzat Doğan yerel basına çattı