23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,924 TL
  • 4,644 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

CHP İZMİT 4 MAHALLEDE 24 DELEGEYİ BELİRLEDİ

CHP İzmit 4 mahallede 24 delegeyi belirledi

CHP İzmit‘te mahalle delege seçimleri tüm hızıyla sürüyor. 4 mahallede gerçekleştirilen seçimlerde toplan 24 delege belirlendi

24 Eylül 2017 Pazar 15:54 Siyaset
Kongre sürecine giren Cumhuriyet Halk Partisi’nde delege seçimleri devam ediyor. CHP İzmit İlçe Teşkilatı’nda kongre öncesi mahalle delege seçimleri Bekirdere, Tavşantepe, Terzibayırı ve Yeşilova mahalleleri ile devam etti. 4 mahallede yapılan delege seçimlerinde toplam 24 delege belirlendi.
 
BEKİRDERE MAHALLESİ
İlçe Kongre Delegeleri: Çetin Seymen, Devrim Bal, Ertunç Bektaş, Şahin Bingöl, Sercan İtiş, Samet Ergul
Önseçim Delegeleri: Arslan Beyazgül, İmam Sağlam, İlyas Ataç, Tekin Akın, Fevzi Uygun, Hıdır İncesu, Hakkı Eryılmaz, İmam Yoloğlu, Hüseyin Dinç, Emre Cihangir, Yasemin Satıç, Ömer Doğramacı, Suat Seymen, Ercan Karaca, Çetin Kula, Emir Ali Yıldız, Muharrem Turgut, Yılmaz Kaygısız, Ahmet San, Bayram Taşpınar, Şemsettin Karamak
 
TERZİBAYIRI MAHALLESİ
İlçe Kongre Delegeleri: Nahit Doyraner, Sadat Cebe, Nemi Kubilay, Erol Ülgen
Önseçim Delegeleri: Serap Doyraner, Serpil Bakıroğlu, Kezban Duran, Arzu Kobilay, Muharrem Kobilay, Cüneyt Çavaş, Faruk Samsa, Nejdet Yavuz, Koray Ayman, Çağatay Cebe, Bekir Özdenizer, Kemalettin Çepel
 
TAVŞANTEPE MAHALLESİ
İlçe Kongre Delegeleri: Engin Özcan, Hasan Kardaş, Bülent Afacan, Emrullah Obuz, Sadiye Çelebi, Eşref Zengin, Ayhan Ersöz, Öztürk Dağ
Önseçim Delegeleri: Fatma Adıgüzel, Erdi Afacan, Enes Akçam, Soner Akman, Hamza Ataç, Gülnaz Ateş, Cihan Çelebi, Erkan Efe, Aylin Ergül, Göktürk Ersoylu, Aslıgül Ersöz, Türkan Güneş, Hacer Gürkan, Tayfun Işık, Saffet İnnak, Eda İslamoğlu, Cihan Kamış, Fatma Kaplan, Ayşe Karaca,  Mehmet Kardaş, Mustafa Kaymaz, Leyla Kuyumcu, Hatice Oruç, Ayla Öner, Engin Öter, Nuray Özcan, Yaşar Özen, Funda Sar, Nevin Sarı, Haydar Toprak, Halil İbrahim Zengin
 
YEŞİLOVA MAHALLESİ
Kongre Delegeleri: Ayşe Yılmaz, Görkem Dombaycı, Metin Ateş, Serpil Meşe, Kadem İncehasan, Semih Şerit
Önseçim Delegeleri: İsmet Şerit, Necmettin Dombaycı, Ergün Ak, Ahmet Baştan, Haşmet Aktaş, Arif Bayraktar, Sadık Şerit, İsmail Kum, Rasim Şerit, İsmail Ceylan, Ekrem Akmeşe, Serap Baştan, Veysel Filiz, Adem Yüksel, Ferdi Fil, Mehmet Şerit, Selattin Dneiz, Zeynep Aktaş, Mehmet Kürkan Şeref Naipoğlu, Erdal Filiz, Adnan Altın.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

VADİ İZMİT PROJESİ TANITILDI

VADİ İZMİT PROJESİ TANITILDI