18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

CHP İL KADIN KOLLARI: KADINLARIN HER TÜRLÜ SIKINTISINDA YANLARINDAYIZ

CHP İl Kadın Kolları: Kadınların her türlü sıkıntısında yanlarındayız

CHP İl Kadın Kolları, referandum çalışmaları kapsamında önceki gün Girişimci Kadınlar Birliğini ziyaret etti. CHP’li kadınlar ardından Türk Metal sendikasını ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katılmak üzere Ankara’ya giderken kaza geçiren ve sendika üyesi 7 kadının hayatını kaybettiği kaza nedeniyle taziyelerini ilettiler.

17 Mart 2017 Cuma 12:52 Siyaset

KADINLARIN SORUNLARINI KONUŞTULAR 

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Referandum Koordinasyon Kurulu üyesi Hamiyet Göksu ile birlikte referandum çalışmaları kapsamında Girişimci Kadınlar Birliğini ziyaret ettiler. CHP’li kadınlar Birlik Başkanı Bahar Baykal ve birlik üyeleri tarafından samimi bir şekilde karşılandılar. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Girişimci Kadınlar Birliği Başkanı Bahar Baykal, birliğin çalışmaları ve kadınların girişimcilikte yaşadığı sorunlar hakkında bilgi verdi. CHP Kadın Kolları İl Başkanı Sevim Pekyörür ise bu sorunlar hakkında CHP olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini, her türlü sıkıntıda yanlarında olduklarını ifade etti. 

 

TÜRK METAL İŞ’E TAZİYE ZİYARETİ 
CHP Kadın Kolları İl Başkanı Sevim Pekyörür ve yönetim kurulu üyeleri Senan Uygun, Ümran Esen, Şule Şanlı ve Aslı Kavas ile birlikte Girişimci Kadınlar Birliğinin ardından Kocaeli Türk Metal İş Sendikası Başkanı Yakup Yıldız’ı ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katılmak üzere Ankara’ya giderken kaza geçiren sendika üyesi emekçi kadınlar için başsağlığı dileklerini ilettiler. Kazayı haber aldıklarında büyük üzüntü yaşadıklarını dile getiren CHP Kadın Kolları İl Başkanı Sevim Pekyörür, “Kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum “ dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

MOBESKO Yönetimi’nden iadei ziyaret

MOBESKO Yönetimi’nden iadei ziyaret