23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,635 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

CEYHAN: LANGIRT DA OYNARIZ TERAVİH DE KILARIZ

Ceyhan: Langırt da oynarız teravih de kılarız

DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu’nun partisine gerçekleştirdiği ziyarette konuşan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Langırt oynadığımız gibi teravihte de aynı safta durabiliriz” dedi

29 Mayıs 2017 Pazartesi 17:19 Siyaset
Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Halim Dedeoğlu, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Dedeoğlu’nun ziyaretinde konuşan İl Başkanı Ceyhan, “Biz bundan birkaç hafta önce SP’ye ve DSP’ye ziyarette bulunmuştuk. Sağ olsun kendileri de iade-i ziyarette bulundular. Ayaklarına sağlık. Hoş geldiniz diyorum” dedi.

ZENGİNLİK SAYILMALI

Geçtiğimiz il başkanları toplantısında langırt oynadıkları için eleştirildiklerini belirten Ceyhan, “Kent böyle şeyleri zenginlik saymalı. Bugün biz her konuyu birbirimiz giydirerek yapmaktan ziyade masada oturarak konuşuyoruz. Önümüzdeki il başkanları toplantısına BBP ev sahipliği yapacak. İftar programı olacaktır. Langırt oynadığımız gibi teravihte de aynı safta durabiliriz” diye konuştu. Ceyhan “Bizim kimseyi görmezden gelecek bir halimiz yok. Masada samimi olunan her konuda biz adım atıyoruz. Bizler bu taleplere destek olmaya çalışacağız. Biz milletin emanetini milletin faydasına destek olacak şekilde kullanmak en doğrusu” şeklinde konuştu.

LAY LAY LOM YAPMIYORUZ

DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ise “Bizim insani ilişkilerimiz birileri tarafından farklı yorumlansa da biz birlikte yürümeye devam edeceğiz. Yanlışlar varsa münasip bir dille eleştireceğiz dedik. Bu fikrimiz devam ediyor. Biz başkanımızın ziyaretinin ardından bir iade-i ziyarette bulunmak istedik. Biz oyun salonlarında da her yerde toplantımızı yaparız. Biz lay lay lom yapmıyoruz. Kentin sorunlarını konuşuyoruz. En azından bir fikir alışverişi oluyor. Bu birliktelik birilerini rahatsız ediyor. Tıpkı referandum sonrası insanları sokağa çıkmaya davet eden anlayışta olduğu gibi. Biz bu anlayışa uymadık” dedi.

TRAFİK SIKINTISI VAR

DSP kurucu Genel Başkanı ve eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in adının bir köprüye verilecek olmasını da değerlendiren Dedeoğlu, “Bülent Ecevit’in adının verilmesini bir yerlere verilmesini gündeme getirmiştim. Outlet Center’in bulunduğu köprünün adına Bülent Ecevit adı verildi. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Şemsettin Bey’e teşekkür ediyorum. Kentin hava kirliliği ve trafik konusunda sıkıntıları var. Biz Büyükşehir Belediye başkanımıza durumu anlattık” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Serhat Duyar'dan Aydın Ünlü'ye ziyaret

Serhat Duyar'dan Aydın Ünlü'ye ziyaret