18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

CEYHAN, BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MI GÖSTERİLECEK?

Ceyhan, belediye başkan adayı mı gösterilecek?

AK Parti’nin kurucu Gençlik Kolları Başkanlığını yaptı.

17 Ağustos 2017 Perşembe 11:21 Siyaset
Kısa sürede Gençlik Kollarının teşkilat-lanmasını sağlayarak siyasete atıldı. Daha sonra yapılan Gençlik Koları 1.olağan kongresinde se-çilmiş ilk Gençlik Kolları Başkanı oldu. 2004 yılında yapılan yerel seçimlerde eski Saraybahçe Be-lediyesi Meclis üyesi olarak siyasete devam etti. 2006 yılında İl yönetim kuruluna seçildi ve teamül-ler gereği meclis üyeliği görevinden istifa etmek zorunda kaldı. Zeki Aygün’ün İl Başkanı seçilme-sinin ardından Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan yardımcısı olarak siyasete devam etti. 2011 yılında yapılan genel seçimler öncesinde milletvekili aday adayı olurken, yapılan ön se-çimde ikinci sırada yer almasıyla dikkat çekti. Milletvekili listesinde kendisine yer bulama-yan Ceyhan, İl Başkanı Mahmut Civelek başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda yeniden görev aldı. 29 Ocak 2015 tarihinde AK Parti İl Başkanlığı koltuğuna oturdu. Halit Çokan, Zihni Yılmaz ve Adem Koç ile yarıştığı il başkanlığı koltuğuna oturan isim oldu. 

KURUCU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU
AK Parti’nin kuruluşundan günümüze partinin her kademesinde görev yapmış olan Şemsettin Ceyhan diğer il ve ilçe teşkilat başkanları gibi bu günlerde oldukça endişeli. Partinin kurucu Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinde yenilik yapmak için düğmeye bastı. İl ve ilçe teşkilatlarının istifalarını almaya başladı. Teşkilatlarda yenilik yapılmasının hemen akabinde Belediye Başkanları için düğmeye basması beklenen AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisini yerel ve genel seçimlerine hazırlıyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın henüz görevinde kalıp kalmayacağı netlik kazanmamışken, parti kulislerinde Ceyhan’ın ismi İzmit Belediye Başkan adayı olarak geçmeye başladı. 

AK PARTİ KAYNIYOR
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın bir daha ki mahalli seçimlerde İzmit Belediye Başkanlığını düşünmediği her kesimin malumu. Ak Parti kadrolarında İzmit Belediye Başkan adaylığı için en ciddi iki adayın İlyas Şeker ve Şemsettin Ceyhan olabileceği konuşuluyor. Yıllar önce parti içinde yapılan teamüllerde karşı karşıya gelen Şeker ve Ceyhan, hatırlanacağı üzere bu dönemi siyasi olgunlukla atlatmışlardı. Şeker vekil gösterilmiş Ceyhan aday gösterilmemişti. AK Parti kulislerinin bugün en öncelikle gündem maddesi ilçelerde yapılacak kongreler ve mevcut ilçe başkanları hakkında verilecek karar. Bakalım önümüzdeki aylar AK Parti kadrolarında çok ciddi gelişmelere gebe, AK Parti cephesinde neler yaşanacak seyredip görelim.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ks

17 Ağustos 2017 Perşembe 10:25

Semsettin ceyhani belediye baskani yaparsa feto ile mucadele ettik nasil diyecekler.semsettinin kamuyu nasil soydugu belli fetocularla olan samimiyeti belli.fetocularin paralarini asya banka nasil yatirdigi belli .buyuksehirdeki kripto fetoculari nasil kolladigi belli.kutsal aliyesildal .rasit fidan.bilecik valimiz tahir buyukakin.gokmen menguc .bunlari koruyup kollayan il baskani semsettin fetoyla ayni apartmanda karsilikli dairelerde oturan semsettin

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

VALİLİKTEN DOLANDIRICILIK UYARISI

VALİLİKTEN DOLANDIRICILIK UYARISI