25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

CEYHAN: 16 NİSAN YENİDEN DİRİLMENİN BAŞLAMA NOKTASIDIR

Ceyhan: 16 Nisan yeniden dirilmenin başlama noktasıdır

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan sandık müşahitleri eğitim toplantısında “16 Nisan’daki halk oylaması, önümüzdeki yüzyılı şekillendirecek tarihi sürecin, yeniden dirilmenin, daha büyük mücadelelerin başlama noktasıdır.” dedi

02 Nisan 2017 Pazar 14:35 Siyaset

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan partisinin Çayırovada'ki Sandık müşahitleri eğitim toplantısına katıldı. Ceyhan, sandık görevlilerinden sandığa sahip çıkmalarını isterken, 16 Nisan’da yapılacak referandumun sıradan bir seçim olmadığını vurguladı. Derin anlamları ve kalıcı tesirleri olan bir tercihle karşı karşıya olduklarını ifade eden Ceyhan , “16 Nisan’daki halk oylaması, önümüzdeki yüzyılı şekillendirecek tarihi sürecin, yeniden dirilmenin, daha büyük mücadelelerin başlama noktasıdır.” diye konuştu.

 

 

Şemsettin Ceyhan, Batı’nın Selahaddin-i Eyyubi’nin intikamını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan almak istediğini vurgulayarak, şunları söyledi: “Bu kavga kişisel değil. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında, Türkiye’yi boğmak istiyorlar. Abdülhamid indirilince halifeliğin dağıtıldığı gibi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında İslam’ın izzetini çiğnemek istiyorlar. Bakınız, kim bu ülkenin değerleriyle barışık, Batı ona düşman. Batı, Menderes’i, Özal’ı, Erbakan Hocayı yedi. Şimdi Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yemek istiyor.” İslam coğrafyasındaki mezhebi, etnik, kültürel ve coğrafi bölünmelerin, gönül dağınıklığının bedelinin, kan ve gözyaşı olarak, mazlumların çığlığı olarak geri döndüğünü anlatan Arat, “Bu şartlarda, kendi aramızda bir bütünlük sağlayamazsak, Abdülhamid Han’ın dediği gibi zafer tesadüf olarak gelebilir. Lakin yenilgi kaderimiz olur ve bu ateş hepimizi yakar.” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gölcüklü teknisyen depremi önceden tahmin etti

Gölcüklü teknisyen depremi önceden tahmin etti