24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,701 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

ÇANAKKALE İSLAM BİRLİĞİDİR

Çanakkale İslam Birliğidir

18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıldönümü nedeniyle Saadet Partisi İl Kadın Kolu Başkanı Reyhan Şengün bir açıklama yaptı

18 Mart 2017 Cumartesi 11:46 Siyaset

18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıldönümü nedeniyle Saadet Partisi İl Kadın Kolu Başkanı Reyhan Şengün bir açıklama yaptı. Şengün açıklamasında, "Ecdadımız Müslümanların birliği ve dirliği için, İslam’ın baş şehri İstanbul düşmesin diyerek, Mekke için, Medine için, Kudüs için, Şam için, Bağdat için, Diyarbakır için Hakk’a yürüdüler. Çanakkale’de Türk, Kürt, Arap, Boşnak, Arnavut tek vücut göğsümüzü siper ettik. Çünkü Çanakkale ümmetin müdafaasıdır. Çanakkale, İslam kardeşliği ve İslam Birliği’nin zaferidir." dedi

 

ÇANAKKALE RUHU

Şimdi dünyanın yeniden Çanakkale zaferinin ruhuna ihtiyacı vardır. Şimdi dünyanın Milli Görüş ruhuna ihtiyacı vardır. Bir buçuk milyar İslam âleminin ve yedi milyar dünya nüfusunun bu ruha ihtiyacı vardır. 
Bütün bunlara rağmen Yahya Çavuşların, Seyit onbaşıların ve Nene hatunların aşkı, inancı, azmi ve ruhu devam etmektedir. Çanakkale'de ki ruh ne muhafazakârdır ne de milliyetçidir. Çanakkale'de ki ruh Milli Görüş ruhudur.
Saadet Partisi Kadın Kolları olarak; YAŞANABİLİR TÜRKİYE’yi, YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE’yi ve YENİ BİR DÜNYA’yı kuracağız. İşte o gün yeniden “Çanakkale Geçilmez” olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Oy pusulaları Kocaeli’ye geç gelecek

Oy pusulaları Kocaeli’ye geç gelecek