21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

BİR ALLAHIN KULU FETÖ SIZMADI BİZ YERLEŞTİRDİK DİYEMEDİ

Bir Allahın kulu FETÖ sızmadı biz yerleştirdik diyemedi

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, mecliste AKP'li vekillere sert çıktı; “Bir Allahın kuluda çıkıp 'FETO AKP'ye sızmadı, biz yerleştirdik' diyemedi”

08 Mart 2017 Çarşamba 15:56 Siyaset

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, mecliste yaptığı konuşmada referandumda 'Hayır' diyecek olan vatandaşlara terörist diyen AKP'ye ve vekillerine sert çıktı. Milletvekili Hürriyet yaptığı konuşmasında; “FETÖ denilen lanet yapı tatlıcıya kadar sızdı ama ne hikmetse bir tek AKP'ye sızmadı. Üstelik içinizden bir Allah'ın kulu çıkıp da "Sızmadı kardeşim, biz yerleştirdik." diyemedi” dedi.

 

O YAĞMURLARDA MİLLETLE DEĞİL FETÖ İLE ISLANDINIZ

Açıklamasına devam eden Hürriyet, “Türkçe Olimpiyatları'na sponsor olanlar, kamu arazilerini parsel parsel verenler şimdi hangi yüzle ülkenin yarısını Meclise bomba atan darbecilerle bir tutuyorlar? O bombaların da, bu Anayasa'nın da mucidi ve elebaşı FETÖ'dür. O bombalar "Ne istediler de vermedik." lafında gizlidir, o bombalar birlikte ıslanılan yağmurlarda gizlidir. Şimdi hangi yüzle "hayır" diyenlere "Terörist." diyorsunuz? Ülkenin yarısına "Terörist." diyenlere ülkenin tapusunu teslim etmeye asla niyetimiz yok. Özellikle biz kadınlar -yarın 8 Mart- Cumhuriyetle kazandığımız haklarımızı asla vermeyeceğiz” diyerek AKP'yi kınadı. ​

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

TIR hırsızları yakalandı

TIR hırsızları yakalandı