22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,967 TL
  • 4,659 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

BBP’Lİ ERCAN KELEŞ: İHANET ETTİLER

BBP’li Ercan Keleş: İhanet ettiler

BBP İl Kongresine il başkanlığı için aday olan ancak son dakika gelişmesiyle aday gösterilmeyen Ercan Keleş, bu durumu “ihanet” olarak değerlendirdi.

24 Şubat 2017 Cuma 16:19 Siyaset

Gazetemize açıklamalarda bulunan Ercan Keleş, “Benim başkan adayı olmamdan rahatsız olanlar Genel Merkez Başkan Yardımcısı Haşim Yanar’ı aramışlar. Serhat Duyar’ın isteğiyle beni başkan yaptırmamak için Kocaeli’ye gelmişler. Pazar günü benim adaylığımı iptal ederek Şeref Gönenli’ye ‘süreci sen yönet’ dediler. Kocaeli’de göreve gelen BBP İl Başkanı Gönenli bir hukukçudur. Hukuksuz ve adaletsiz bir şekilde göreve gelmiştir. Bu ihaneti Kocaeli halkına nasıl anlatacak” dedi.


KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLİYORUM

Kongre öncesinde iki aday vardı. Fakat ne olduysa cumartesi gecesi Haşim Yanar ve parti yöneticilerimiz Kocaeli'ye geldi. Bir istişare yapıldı. İki adayı teke düşürmek istediler. Ve ortaya Şeref Gönenli ismi çıktı. Biz Gönenli'ye daha önce teklif etmiştik başkanlığı ancak yoğun olduğu için kabul etmedi. Yönetim kurulundan arkadaşlar benima aday olmamı istedi ve ben bu il başkanlığına talip oldum. Ben bütün yönetimlerde görev aldım ve tecrübelendim. Ancak Cumartesi gecesi Şeref Gönenli ismi bize dayatıldı. Bir hukukçunun hukuksuz bir şekilde başkan olması yakışmadı. Şeref Gönenli kendisi aday olsaydı zaten biz kendisini desteklerdik. Ben kendilerine başarılar dilerim. Benim Nihat Yıldız'ın adayı olduğunu söylemişlerdi. Başkanımızın bize emnaetini yerde bırakmamak için çalışmak istedik. Başka da bir amacım yoktur.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ceyhan alanlara iniş tarihini açıkladı

Ceyhan alanlara iniş tarihini açıkladı