23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,919 TL
  • 4,635 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

BAŞKANLIĞIN VEBALİNİ ÜSTÜNÜZE ALMAYIN

Başkanlığın vebalini üstünüze almayın

Referandum çalışmalarına Derince ilçesinde devam eden CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, “Bu vebali alıp almamak vatandaşımızın ellerindedir” dedi.

15 Mart 2017 Çarşamba 13:49 Siyaset

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Derince Yörükler Yardımlaşma Derneği ve Derince Çankırılılar Derneğini ziyaret etti; partisinin Yavuz Selim Mahalle Temsilciliğinde düzenlenen toplantıda mahalle sakinlerine referandumda ‘Hayır’ demenin neden önemli olduğunu anlattı. 


ÇOCUKLARIMIZIN İSTİKBALİ İÇİN
Kocaeli’nin Derince ilçesinde referandum çalışmalarına devam eden Kocaeli Milletvekili Hürriyet’e; CHP Derince ilçe Başkanı Nihat Değer, Derince ilçe Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ve partilileri eşlik etti. İlk olarak partisinin Yavuz Selim Mahalle Temsilciliğinde düzenlenen toplantıda mahalle sakinlerine referandumda hayır demenin önemine değinen ve mahalle sakinlerine tek tek anlatan Hürriyet ve partilileri daha sonra Başkanlığını Mahmut Budak’ın yaptığı Kocaeli Derince Yörükler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Başkanlığını Recep Cengiz’in yaptığı Derince Çankırılılar Derneği’ni ziyaret etti. Milletvekili Hürriyet; “Ülkemizin geleceği, evlatlarımızın istikbali için, 17 Nisan sabahı aydınlık bir Türkiye'de uyanmak için durup dinlenmeyeceğiz” diyerek çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.


HATA YAPARSA DEVLET ÇÖKER
Referandum çalışmaları için çalışmalarına Derince ilçesinde devam eden Hürriyet, ziyaret ettiği derneklerde şunları kaydetti “Referandumda vereceğiniz karar sadece kendi geleceğinizi değil, hepimizin evlatlarının geleceğini belirlemiş olacaksınız. Sadece tek bir adamı severek, koskoca bir ülkenin geleceğine karar verilmez. Bir avukat hata yaparsa davayı kaybeder, bir doktor hata yaparsa hastası ölür, bir şirket sahibi hata yaparsa şirketi iflas eder, bir sürücü hata yaparsa kaza yapar. Ama binlerce yıllık bir geçmişi olan bir devleti yönetenler sınırsız, dengesiz ve denetimsiz yetkiyle hata yaparsa o devlet çöker. Bu göze alınacak bir risk değildir. Hiç birimizin ülkeye bedel ödetmeye hakkımız yok. Tarih bunun çok açık örnekleriyle doludur. Bu vebali alıp almamak vatandaşımızın ellerindedir” açıklamasında bulundu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Üretici ve tüketici arasındaki güven bağı önceliğimiz

Üretici ve tüketici arasındaki güven bağı önceliğimiz