24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,944 TL
  • 4,686 TL
  • 163,30 TL
  • 104.821
KOCAELİ 28°

BALCIOĞLU NEDEN GÖZYAŞI DÖKTÜ?

BALCIOĞLU NEDEN GÖZYAŞI DÖKTÜ?

AK Parti İzmit İlçe Başkan aday adayları arasında sürpriz kişilerden biri olan Emel Ceylan Balcıoğlu mülakat için Ankara’ya çağrıldı.

17 Eylül 2017 Pazar 14:31 Siyaset

 Avukat Balcıoğlu’nun Ankara’ya çağrılması AK Parti kulislerini hareketlendirmiş Balcıoğlu’nun İzmit İlçe Başkanı olması kesin gözüyle değerlendirmeye başlanmıştı. AK Parti Genel Merkezi ve ilimizdeki bazı parti büyüklerinin de desteğini arkasına alan Balcıoğlu’na Ankara’da ‘kesin ilçe başkanı sensin’ yorumunda bulunulmuş. Mülakat sonucunda İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’ın olduğu açıklanmasının ardından Emel Ceylan Balcıoğlu Ankara’da gözyaşlarına hakim olamamış. Geçtiğimiz dönem yapılan mahalli seçimlerinde de ismi Kandıra Belediye Başkan adayı olarak geçen Balcıoğlu aday gösterilmemiş yerine Ünal Köken aday çıkartılmıştı. İlimizde AK Parti çevreleri dışında oldukça sevilen, sayılan bir politikacı olan Emel Ceylan Balcıoğlu’na yeni dönemde görev verilip verilmeyeceği merakla bekleniyor. AK Parti içerisinde yaşadığı bu zorlu süreçlere rağmen partisine küsmeyen Balcıoğlu bakalım aynı olgun duruşunu da sürdürecek mi?

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Selim akkan

18 Eylül 2017 Pazartesi 11:38

Temayüle sokmadan ankaraya aday adayı diye götürmek bir de kesin söz vermek hangi parti büyüğünün tavrı ise ayak kaydırmanın bir başka yolu. Bundan sonra bu isimin siyasi hayatı bitmiştir

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönetimi Kahvaltıda Buluştu

Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönetimi Kahvaltıda Buluştu