23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,632 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

BAHÇELİ SUİKAST İDDİASINI DOĞRULADI

Bahçeli suikast iddiasını doğruladı

Başbakan Binali Yıldırım'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu suikast ihbarları nedeniyle uyardığı iddiasına ilişkin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den açıklama geldi.

03 Ocak 2017 Salı 11:34 Siyaset

Başbakan Binali Yıldırım'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu suikast ihbarları nedeniyle uyardığı iddiasına ilişkin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den açıklama geldi. Bahçeli, "Basın yoluyla Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na suikast ihbarlarının yoğunlaştığına dair bilgiler gelmiştir. Herkes inandığı yolda kararlı bir şekilde ilerleyecektir" dedi.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendisi ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yönelik suikast ihbarları geldiği haberine ilişkin açıklamada bulundu.


Bahçeli, "Basın yoluyla Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na suikast ihbarlarının yoğunlaştığına dair bilgiler gelmiştir. Herkes inandığı yolda kararlı bir şekilde ilerleyecektir. Kemal Kılıçdaroğlu’nun da aynı şekilde yapacağını düşünüyorum. Bizim koruma sayımız şu an sabit. Yeni bir talepte de bulunmuyoruz.  Bizim arabalarımızda zırh yoktur. Hükümetin liderlere bir zırhlı araç vereceğine dair bilgiler ulaşmıştır. Ben şahsen bizim böyle bir talebimiz olmadığını, bundan vazgeçmelerini kendilerine salık verdim. Liderler hep bir araya geliyorlar. Sık sık gelmekle terör önlenmez. Alınan kararları sonuna kadar takip etmekle terör önlenir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Savaştan kaçan çocuklar hayvanat bahçesini gezdi

Savaştan kaçan çocuklar hayvanat bahçesini gezdi