18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BAHÇELİ, ŞEFKAT ÇETİN'İN İSTİFASINI İSTEDİ

Bahçeli, Şefkat Çetin'in istifasını istedi

MHP Genel Merkezi'nde deprem yaşanıyor. Bahçeli'nin teşkilatlandırmadan sorumlu genel başkan yardımcısı Şefkat Çetin'in istifasını istediği iddia edildi.

28 Ağustos 2017 Pazartesi 09:58 Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi'nde sıcak saatler yaşanıyor. Yeni Parti süreciyle birlikte başlayan istifa furyası Genel Merkez'i karıştırdı. Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'e haber gönderen Devlet Bahçeli, "istifa et" dedi.Çetin'in istifasının istenmesi olayında Genel Merkez'deki başka bir grubun etkin rol oynadığı konuşuluyor.Bir süre önce Şefkat Çetin sosyal medya hesabı üzerinden parti içindeki bazı isimleri hedef göstermiş ve mesaj göndermişti.

BAYRAMDAN SONRA GÖREVDEN ALINABİLİR
Şefkat Çetin'ingi gelen talebe olumsuz cevap verdiği ve kendisine yakın isimlerle durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Çetin'in kesinlikle istifayı kabul etmediği "gerekirse görevden alsın" ifadelerini kullandığı ifade edildi.Çetin'in bu tavrından sonra Bahçeli'nin görevden almayı bayramdan sonra gerçekleştirebileceği belirtiliyor.Kulislerden sızan bir diğer iddia ise Çetin'in yanı sıra 2 ismin daha görevden alınabileceği yönünde.İşte Çetin'in parti içindeki isimleri hedef aldığı o mesajları:Kaynak: Bahçeli, Şefkat Çetin'in istifasını istedi 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Vatan Şaşmaz cinayetinde Kocaeli detayı

Vatan Şaşmaz cinayetinde Kocaeli detayı