25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

AZERİ BOSTAN’A GİDER YAPTI ‘SALONA GEL’

AZERİ BOSTAN’A GİDER YAPTI ‘SALONA GEL’

MHP İl Kongresi 21 Mayıs’ta Sabancı Kültür Sitesinde yapılacak. Mevcut İl Başkanı Aydın Ünlü’nün tekrar aday olduğu kongre öncesinde Cefa Vincin sahibi Faruk Bostan’da il başkan adayı olacağını açıkladı

16 Mayıs 2017 Salı 21:25 Siyaset

MHP İl Kongresi 21 Mayıs’ta Sabancı Kültür Sitesinde yapılacak. Mevcut İl Başkanı Aydın Ünlü’nün tekrar aday olduğu kongre öncesinde Cefa Vincin sahibi Faruk Bostan’da il başkan adayı olacağını açıkladı. Bostan’ın il başkanlığına aday olması mevcut yönetimi çileden çıkardı. Sosyal medya üzerinden tehdit edilen Faruk Bostan ‘hodri meydan’ dedi. Ünlü ile birlikte hareket eden Erkan Azeri sosyal medya üzerinden, ‘ MHP İl Başkanlığına aday olamazsın, Facebook’tan rüzgar yapacağına salona gel’ tehdidinde bulundu. Bostan bu tehdidin üzerine Azeri’ye, ’sabahtan beri  seni telefonda seni arıyorum telefonuna neden cevap vermiyorsun’ dedi. Azeri ise Faruk Bostan’ın bu cevabına yönelik,’ Farukçuğum telefonda konuşacak neyimiz kaldı şehir dışındayım . Cuma ,Cumartesi, pazar İzmit’teyim . Telefon bu saatten sonra kolpa  işi . Görüşürüz olur mu?’ ifadesini kullandı.

 


160 BİN OYA SAYGI DUYULMALI
Ülkemizin en önemli muhalefet partilerinden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi’nde 21 Mayıs öncesi yaşanan bu gerilimin tırmanmadan, partinin önde gelen isimleri araya girmesi elzem gözüküyor. Sabancı Kültür Sitesi’nde yapılacak olan il kongresinde yaşanacak olan herhangi bir olumsuz gelişme, kişilerin şahsi menfaatlerinden ziyade Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurumsal kimliğine zarar vereceği bilinmeli. Soğukkanlı, aklı selim ve  MHP yakışan bir kongre öncelikle Kocaeli’nde MHP oy veren 160 bin seçmenin hakkı olduğu unutulmamalıdır. Milliyetçi Hareket Partisine üye olan her vatanseverin kongrelerde yönetimlere ve başkanlık makamlarına aday olma hakkının bulunduğu da göz ardı edilmemeli.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İş makinesi hırsızı yakayı ele verdi

İş makinesi hırsızı yakayı ele verdi