19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AYDIN ÜNLÜ: SESSİZ SEDASIZ GEÇİP GİTSİNLER

Aydın Ünlü: Sessiz sedasız geçip gitsinler

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, parti binasında düzenlediği toplantıda il icra kurulunu basına tanıttı. İl Başkanı Ünlü, adalet yürüyüşüne ilişkin de konuştu. Ünlü, “Bir an önce olaysız bir şekilde sessiz sedasız geçip gitsinler” dedi.

03 Temmuz 2017 Pazartesi 20:54 Siyaset
İl Başkanı Aydın Ünlü’nün düzenlediği basın toplantısına il yöneticileri de tam kadro katıldı. İcra kurulunu kamuoyuna açıkladıktan sonra konuşan Ünlü, “Önümüzdeki dönemde çalışma programımızı kamuoyuna sunacağız. Hızandırılmış ESG teşkilat programlarımızı 12 ilçede de gerçekleştireceği. 3 Aralık 2017 tarihinde de seçim provası yapan bir teşkilat olarak Kocaeli’nin en ücra köşelerine kadar ulaşan bir teşkilat yapısını kent kamuoyuna göstereceğiz” dedi.

15 TEMMUZ’A KATILACAKLAR MI?
İl Başkanı Aydın Ünlü, İl Kadın Kolları’nda da başkan değişikliği yaşanacağını ve bunun yarın açıklanacağını ifade etti. Ünlü, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde gerçekleştirilecek programa ise katılıp katılmamaları konusunda bilgi verdi. Ünlü, “Devlet programı olursa genel merkezimizin de görüşüne başvurarak bu programlara katılırız. Ama parti programıysa katılacağımızı düşünmüyorum” diye konuştu.

OLAYSIZ GİTSİNLER
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ve ilimiz sınırlarına dayanan adalet yürüyüşüne ilişkin de konuşan Ünü, “Bizim tek temennimiz bu yürüyüşü düzenleyenlerin İzmit’ten kazasız belasız geçmesidir. Herkes kendi işini yapmalı. Kocaeli’de kötü anılmamak adına bir an önce sessiz sedasız ve olaysız bir şekilde kentimizden geçip gitmelerini istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Öte yandan İl Yönetimi tarafından tam görevlendirme listesi de paylaşıldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İhraç edilen akademisyenler de yürüyüşte

İhraç edilen akademisyenler de yürüyüşte