19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AYAZ'IN YÖNETİMİ ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI

AYAZ'IN YÖNETİMİ ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI

AK Parti Genel Merkezi tarafından mevcut adaylar içerisinde ki İzmit İlçe Başkanlığına aday olarak gösterilen Hasan Ayaz yönetimini şekillendirmeye başladı.

17 Eylül 2017 Pazar 12:47 Siyaset
 Temayülde en yüksek oyu alarak İzmit İlçe Başkan adayı olan Hasan Ayaz uzun yıllardır AK Parti kadrolarında görev yapan bir isimdi. Kentimizde oldukça sevilen ve saygı duyulan bir isim olan Ayaz’ın adı hiçbir şaibeye karışmamış olması Ayaz’ın en büyük artısı olarak değerlendiriliyor. Hasan Ayaz yönetimini şekillendirirken de bu değerler bütünü içerisinde hareket ediyor ve ilimizde adı hiçbir şaibeye karışmamış İş adamı Faruk Mamik ve genç iş adamı Murat Göğercin’i yönetimine almak için kolları sıvamış. Bakalım önümüzdeki günlerde kadrosuna başka hangi isimleri kazandıracak Hasan Ayaz bekleyip görelim.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

selami akkan

18 Eylül 2017 Pazartesi 22:41

komşu şehirlerde fetöden sorguya alınmış isimlerden kriptolardan elinde temiz kağılarıyla dolaşan rant peşinde ilçeye girerek kendinizin temizlemeye çalışanlardan hayır gelmez

vatandaş

18 Eylül 2017 Pazartesi 10:20

SAYIN AYAZ, YÖNETİMİNİZE MÜTEAHİTLERİ DOLDURMAYIN. İZMİTİ ŞANTİYE RANTINA DÖNÜŞTÜRMEYİNİZ. AKADEMİSYEN İNSANLARIN BU ŞEHRE DAHA DEĞER KATACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOTO’da Komite yarışları sürüyor

KOTO’da Komite yarışları sürüyor