18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ANAP YENİ İL BAŞKANI ATANDI

ANAP yeni il başkanı atandı

Anavatan partisinde Kocaeli İl Başkanlığına genel merkez kararı ile daha önceden partinin farklı kademelerinde görev alan Ergün Türk atandı. Daha önceden ANAP kurucu il yönetimi ve il başkan yardımcılığı yapan Ergün Türk genel merkez tarafından Anavatan Partisi Kocaeli il başkanı olarak atandı

17 Ocak 2017 Salı 16:00 Siyaset

Geçtiğimiz günlerde genel merkezdeki genel istişare toplantısına katılan Ergün Türk Anavatan Partisi lideri ibrahim Çelebi'den il başkanlığı yetki belgesini aldı.,

 

ERGÜN TÜRK KİMDİR :

1966 Kandıra doğumlu ,uzun yıllar kıyı emniyet müdürülüğünde çalışmış. Kıyı emniyet müdürlüğünden emekli
şuanda Kandıra Bağırganlı'da  yaşıyor.

 

İşte Ergün Türk'ün açıklaması

Anavatan Partisi Genel Başkanı Sayın İbrahim Çelebi'ye şahsıma verdikleri görev için teşekkür ediyorum. Anavatan Partisi olarak Türkiye genelinde çalışmalarımız çok iyi bir şekilde sürüyor.yeni genç,tecrübeli ve dinamik kadrolarla yeniden merkez sağda yeni bir altarnatif olmak için çalışıyoruz.

Kocaeli il teşkilatı olarak yeni bir ekip ve altyapı kuruyoruz ilerleyen günlerde yeni yönetim kurulumuz ve yeni bir ekiple çalışmalarımıza başlıyacağız.

Türkiye'nin sorunlarını biliyoruz ,çözümlerini'de biliyoruz .
Örnek insan ve örnek parti olmak, dürüst ve samimi olmak siyasette şarttır. Öncelikle insanlara bakış açımız ve genel ideolojimiz insana değer vermek adına olacaktır. Genç kardeşlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak geleceğine vatanına sahip çıkan bir gelecek için Kocaeli’de il ve ilçelerinde köy ve mahallelerinde geleceğe dayalı çalışmalar yapacağız.


GENÇLERE DEĞER VERECEĞİZ

Tüm siyasete adım atmak isteyen siyasete başlamak isteyen genç kardeşlerimizi anavatan partisi ne davet ediyorum. Biz dini değerlerine, bayrağına, kitabına, ülkesine ve milletine sahip çıkan bir gençlik hayal ediyoruz. Bunun içinde Kocaeli’de çalışmalara başlıyoruz. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde köy ve mahallelerinde çalışmalar yapacağız. 

ilerleyen günlerde başkanlık sistemi ile alakalı da bir basın açıklaması da düzenleyeceğiz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Eski Kocaeli milletvekilleri

Eski Kocaeli milletvekilleri "HAYIR" dedi