23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,924 TL
  • 4,644 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

ALPEREN OCAKLARI; EVET DİYORUZ

Alperen Ocakları; Evet Diyoruz

Kocaeli Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Dayanışma Vakfı Başkanı Fatih Gedik, Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar’ı ziyaret ederek “Anayasa değişikliğine evet diyoruz” dedi.

15 Nisan 2017 Cumartesi 12:36 Siyaset

Fatih Gedik; “Geçmiş dönemde partimizde İl Başkanlığı, Genel Merkez Yöneticiliği ve Milletvekili Adaylığı yapmış tecrübeli bir şahsiyetin bu dönem BBP Kocaeli İl Başkanı olması hem Alperenler için hem de Kocaeli’miz için büyük bir şanstır. Bizde Alperenler olarak her zaman partimizin aldığı kararların ve çalışmaların yanındayız.”

 

Beka Sorunu Vardır

Alperen Ocağı Başkanı Fatih Gedik;” Bu anayasa değişikliği mükemmel olmasa da ihtiyaca cevap vermektedir. Ülkemizde beka sorunu vardır. Tehditleri bertaraf etmek için güçlü ve istikrarlı hükümetlere ihtiyaç vardır. Ülkemiz darbeciler tarafından yapılan anti demokratik anayasadan kurtulmalıdır.

 

Teklifte Bulunduk

Gedik “Geçmiş dönemlerde de Hükümetlere darbe anayasasından kurtulmak için defalarca önerilerde bulunduk. Sistemin değişmesi noktasında teklifte bulunduk. Alperenler olarak 16 Nisan da gerçekleşecek olan Anayasa değişikliğine evet diyeceğiz.”dedi.

 

Duyar; Kararsızları Evet Yönünde Etkiledik

Kocaeli Alperen Ocağı Başkanı Fatih Gedikten sonra Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar “BBP ve Alperenlerin Evet demesi ve evet çalışması yapması kararsız kesimleri evet yönünde etkilemiştir. Her türlü vesayetlerin kalkacağı darbecilerin yaptığı anayasadan kurtulacağımız Anayasa değişikliğine BBP’liler olarak, Alperenler olarak Evet diyoruz.” Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Körfez’de otomobil alev alev yandı

Körfez’de otomobil alev alev yandı